Czy ładny wygląd łóżka może iść w parze z wygodą? Na pewno tak. Zadajemy sobie to pytanie wybierając łóżko do sypialni i szukając dobrych rozwiązań nasza uwaga kieruje się na łóżka tapicerowane. Kierując się wieloma kryteriami szukamy rozwiązań, które dopasują się do naszych indywidualnych potrzeb, oraz zapewnią wygodę i dobry sen.

Łóżko tapicerowane do sypialni czyli jakie?

Centralnym punktem w każdej sypialni jest łóżko, a to tapicerowane, szczególnie wyróżnia się pod względem wyglądu oraz komfortu spania. Łóżka tapicerowane to nie tylko elegancki wygląd, ale także te odpowiadające na nasze potrzeby, odpoczynku i relaksu w czasie snu. Zaletą tych łóżek jest zastosowanie najlepszych materiałów w połączeniu z dbałością o każdy szczegół. Szczególnie zwracają uwagę łóżka tapicerowane z pojemnikiem w których zostało połączone wiele funkcji, takich jak pojemnik na pościel czy dodatkowe wzmocnienia, oraz ruchomy metalowy stelaż który sprawia że łóżka te plasują się w czołówce rankingu dobrych i wygodnych łóżek.

Łóżo-tapicerowane-z-pojemnikiem-na-pościel

Rodzaj łóżka i tkanina obiciowa

Rodzaj łóżka tapicerowanego do sypialni to indywidualna i zależna od naszego gustu i wystroju sypialni, sprawa. Kierując się własnymi potrzebami możemy wybrać łóżko z pojemnikiem na pościel, który zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, ale także te bez, na których możemy wyeksponować piękny pled lub narzutę. Aranżację sypialni w stylu glamour podkreśli zagłówek wykonany z tkaniny obiciowej SAWANA oraz TASOS która charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na blaknięcie pod wpływem światła, co gwarantuje długoletnie użytkowanie i estetyczny wygląd na lata. Ukłon w stronę ochrony środowiska to przyznany certyfikat BLUE ANGEL, który wyznacza wysokie standardy w zakresie produktów ekologicznych, oraz gwarantuje wysoką jakość użytych materiałów.

Materace do łóżka sypialnianego

Wygodne łóżko tapicerowane z drewnianym wytrzymałym stelażem musi uzupełniać materac. Odpowinim materacem będzie model Plantpur Composite, który zapewni wygodny sen, ale także zadba o prawidłowe i optymalne podparcie całego ciała. Czy można połączyć te cechy w jednym produkcie, który jest nie tylko wygodny ale działa rehabilitacyjnie na różne bóle kręgosłupa, okazuje się że tak. Materac rehabilitacyjny w sposób wręcz perfekcyjny łączy te cechy i jest stworzony specjalnie dla osób z tymi problemami. Łóżko sypialniane z materacem składa się z dwóch warstw, który jest antybakteryjny, antyalergiczny a także o odpowiedniej twardości powinno się wybierać z dużą starannością i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb. Warto jednak poświęcić trochę czasu na ten wybór,  ponieważ łóżko to zostanie z nami na kilka lat, a dobrze dobrany materac to najważniejsza sprawa dla naszego komfortu i zdrowia.

materac-rehabilitacyjny