Materace marki Tempur® są ekskluzywnymi produktami, wyróżniającymi się nowoczesną technologią zastosowanego materiału i wykonania. Skupione w ramach czterech kolekcji materace marki Tempur® są niezastąpione podczas snu u osób, cierpiących na schorzenia kręgosłupa, stawów i mięśni. Stanowią doskonały wybór dla każdego, kto ceni najwyższą jakość, ponadprzeciętny komfort użytkowania oraz idealne dopasowanie produktu do swoich potrzeb. To właśnie Tempur® prezentuje materace, które wpisują się w indywidualne potrzeby, zapewniając niezrównany komfort snu. Wykonane z dwóch warstw materiału, ekskluzywne materace w części górnej posiadają piankę Tempur®, czyli materiał, charakteryzujący się wyjątkowymi właściwościami. Żeby odpowiednio dobrać materac, skorzystaj z poradnika: SalonSnu.pl/blog/3_jak-wybrac-materac

Co wyróżnia materace Tempur?

Wyjątkowe materace, posiadające górną warstwę, wykonaną z komórek lepkosprężystych, tworzą niezrównaną miękkość i sprężystość podczas użytkowania. Materace Tempur® dostępne są w trzech grubościach:

  • 21 cm dla wersji Supreme,
  • 25 cm w wersji Elite oraz
  • 30 cm dla wersji Luxe.

Wysokoelastyczna pianka zapewnia doskonałe dopasowanie materaca do przybranej podczas snu pozycji. Materace dopasowują się do ciała dzięki ciepłu. Dzięki wyjątkowym właściwościom pianki powoli powracają do wyjściowej pozycji. Pianka zapamiętująca to innowacja, której komfort zdecydowanie przewyższa technologię sprężynową. Materace Tempur® dostępne są w ramach czterech kolekcji, idealnie dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Expert o materacu Tempur Hybrid Luxe 30

Materace Tempur dla Twojego komfortu

Kolekcja materaców Tempur Original to ponadczasowe propozycje, zapewniające równomierną redukcję nacisku i znakomite podparcie. Materace o średniej twardości wykonane są z oryginalnego materiału,tworzą wrażenie zapadania się w komfortowy, miękki materac. Najwyższa jakość widoczna jest w każdym detalu.

Kolekcja Tempur Cloud przeznaczona jest dla miłośników wyjątkowej miękkości. Materiał Extra zapewnia odczucie zanurzenia się w doskonale miękkim materacu, właściwości podpierające są zachowane.

Tempur to materace o wyjątkowej sprężystości i większym poziomie twardości. Doskonale sprawdzają się w użytku osób o ograniczonej mobilności ruchowej, natomiast nowość wśród kolekcji, seria Tempur to połączenie jakości materiału Tempur z czułością mikrosprężyn Precision.

Połączenie komfortu materaca sprężynowego z wyjątkowymi właściwościami materiału Tempur to propozycja dla osób, preferujących sprężyste, dość twarde materace oraz praktyczną elastyczność, pozwalającą na idealne dopasowanie do przybranej podczas snu pozycji. 

Materac marki Tempur można zakupić pod adresem SalonSnu.pl/13-materace-tempur

Artykuł sponsorowany.