Dom z ogrodem obecnie uważany jest za swoisty prestiż i przywilej. Nie da się bowiem ukryć, że posiadanie własnej posesji dodatkowo z elegancką działką jest wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem. W takim przypadku możemy beztrosko korzystać z wolnej przestrzeni i jednocześnie cieszyć się niczym nieskrępowaną wolnością. Jednak w ten sam sposób, w jaki urządzamy wnętrza naszych domów, powinniśmy również urządzić je od strony zewnętrznej. Wobec tego absolutnie kluczową kwestią okazuje się dobranie odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego zarówno do domu jak i do ogrodu. W jaki sposób można to zrobić?

lampy wiszące led na taras

Lampa sufitowa zewnętrzna- idealny dodatek na werandę

Lampa sufitowa zewnętrzna led czy też lampa sufitowa ogrodowa to idealny dodatek do każdej werandy. Lampa sufitowa zewnętrzna LED może zostać dobrana w dowolnym kolorze, a dzięki temu rozświetli ona werandę w absolutnie bajkowy sposób. Oczywiście są to lampy wiszące na zewnątrz budynku, które można zamontować na dowolnej wysokości. Ciekawym rozwiązaniem zwykle okazuje się zamontowanie na suficie werandy kilku, niewielkich i minimalistycznych lamp wiszących. Można zdecydować się na to, by wszystkie świeciły światłem jednolitym lub też by każda z nich reprezentowała inną barwę. W ten posty sposób można wykreować niesamowitą atmosferę na werandzie, gdzie będziemy zarówno witać jak i żegnać naszych gości.

Lampy wiszące jako dodatek do altanki ogrodowej

Lampy wiszące zewnętrzne nie muszą być wykorzystywane tylko i wyłącznie w przestrzeni werandy. Nie zapominajmy bowiem o tym, że większość w nas w ogrodzie posiada również altankę, w której tak chętnie się relaksujemy i spędzamy czas z rodziną i bliskimi. Wobec tego lampy wiszące do altany ogrodowej wydają się być absolutnie konieczne. Podobnie jak w poprzednim wypadku, panuje tu całkowita dowolność jeśli chodzi o wybór. Można dowolnie manewrować kształtami i kolorami, a lampy wiszące do ogrodu i tak skutecznie doświetlą całą przestrzeń w altance.

lampy sufitowe zewnętrze led

Nie zapomnijmy o doświetleniu tarasu!

Taras to równie ważne miejsce w domu z ogrodem. To właśnie tam w lecie wypoczywamy, opalamy się lub po prostu spożywamy obiad z całą rodziną. Wobec tego lampa wisząca na taras staje się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Warto dobrać ją tak, by można było dowolnie regulować natężenie światła. Dzięki temu uda się wieczorem wykreować na tarasie romantyczną i nastrojową atmosferę. Takie lampy wiszące do ogrodu dają niezwykle wiele możliwości w zakresie aranżacji. Warto więc dobrać je w najlepszy, możliwy sposób.

Lampy zewnętrzne sufitowe led