Choć sprzęty kuchenne bywają zróżnicowane pod wieloma względami, i tak większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na ich ceny. Trudno jednak się temu dziwić. Niewielu klientów może pozwolić sobie na wykorzystanie nieograniczonego budżetu. Z tego powodu warto wiedzieć, ile trzeba zapłacić za naprawdę wartościowe produkty.

Z jednej strony mamy bowiem cenę, a z drugiej jakość wykonania, która musi trzymać pewien poziom. Usilne poszukiwanie oszczędności często nie kończy się zbyt dobrze. Najtańsze konstrukcje  nie są ograniczone pod względem technologicznym, ale też powstają zwykle z kiepskich materiałów. Sprawia to, że są bardzo awaryjne, przez co po krótkim czasie wymagają naprawy bądź wręcz wymiany. Najlepiej więc znaleźć złoty środek.

Ile kosztują lodówki? Sprawdź wszystkie kategorie!

Jednym z najdroższych, a zarazem najpotrzebniejszych, urządzeń w każdej kuchni jest lodówka. Oczywiście jej cena zależy od wielu kwestii. Pod uwagę musisz wziąć jej rodzaj, pojemność, parametry techniczne oraz obsługiwane funkcje. W pierwszej kolejności zastanów się więc, czego dokładnie potrzebujesz, a dopiero po tym sprawdź konkretne przedziały cenowe. Najlepiej będzie je dopasować do najważniejszych kategorii produktowych. Jak bowiem wiadomo, lodówki występują na rynku w wielu różnych odmianach.

  • Lodówki z zamrażalnikiem w środku i bez zamrażalnika – to urządzenia najmniejsze, które świetnie sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, akademikach i domkach letniskowych. Ze względu na swoją kompaktowość przeważnie kosztują najmniej. Najtańsze modele kupisz już za 400 zł.
  • Lodówki z dolnym lub górnym zamrażalnikiem – znajduje się on poza chłodziarką, jako osobna strefa. Przekłada się to na większe wymiary, ale też na szersze możliwości gromadzenia produktów spożywczych. Jeśli zaś chodzi o ceny, te rozpoczynają się już od 730-750 zł.
  • Lodówki Side by Side – duże urządzenia zalecane przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Głównie ze względu na sporą pojemność oraz rozdzielenie obu stref – po jednej stronie znajduje się chłodziarka, natomiast po drugiej zamrażalnik. Z oczywistych powodów takie modele kosztują więcej. Najtańszą lodówkę Side by Side kupisz za około 2300 zł.
  • Lodówki French Door – do dwudrzwiowej chłodziarki dochodzi oddzielna strefa zamrażania, która przeważnie znajduje się na dole. Taki układ najlepiej sprawdza się podczas przechowywania mocno zróżnicowanych towarów. Najtańsze lodówki tego typu oferowane są za około 2500 zł.

Jak widać, przedziały cenowe w kategorii AGD bywają naprawdę szerokie, dlatego tak ważne wydaje się określenie pewnych priorytetów. Dzięki nim łatwiej znajdziesz coś dla siebie.

Ile kosztują lodówki Samsung?

Choć oferta lodówek jest bardzo szeroka, niektórzy producenci cieszą się szczególną popularnością, wynikającą między innymi z wysokiej jakości proponowanych urządzeń. Przekłada się to, rzecz jasna, na większe zainteresowanie konkretnymi modelami. Dobrym na to przykładem są chociażby lodówki Samsung, szczególnie chętnie kupowane przez klientów.

Mowa tutaj zarówno o standardowych modelach z zamrażalnikami u dołu lub na górze, jak i urządzeniach typu Side by Side oraz wyróżniających się wieloma nowoczesnymi technologiami.

Ile trzeba zapłacić za lodówki Samsung? Najtańsze kosztują około 1800 zł, podczas gdy ceny znacznie większych zaczynają się mniej więcej od 3000 zł. Za każdym razem warto oczywiście zwrócić uwagę na sposób wykonania sprzętów, parametry techniczne oraz obsługiwane funkcje. Wszystko po to, by wybrać lodówkę spełniającą kluczowe kryteria.

Jeśli interesuje Cię oferta firmy Samsung i chcesz kupić coś dla siebie, sprawdź katalogi najważniejszych sklepów internetowych, dostępne na tej stroniehttps://www.skapiec.pl/cat/308/1.10.

Ile kosztują ekspresy do kawy i blendery kielichowe?

Skoro kwestię ceny lodówek mamy już omówioną, możemy przejść dalej, do kolejnych produktów AGD, które sprawdzają się na co dzień. Sporą popularnością cieszą się zwłaszcza ekspresy do kawy, które występują w niezwykle rozbudowanych i zróżnicowanych wersjach. Sprawia to, że podczas wyboru konkretnego modelu należy zwracać uwagę między innymi na typ ekspresu oraz jego funkcje. Wiążą się one chociażby z dedykowanymi programami parzenia.

Ile musisz zapłacić za ekspresy do kawy? To oczywiście zależy. Najtańsze będą kawiarki i modele przelewowe, których ceny zaczynają się od około 50-60 zł. Jeśli zaś chodzi o ekspresy ciśnieniowe (kolbowe, automatyczne i na kapsułki), przedział cenowy wynosi od 100 zł do nawet kilku tysięcy. Jest więc w czym wybierać.

W podobny sposób zróżnicowane są blendery kielichowe. W ich przypadku pod uwagę trzeba wziąć przeznaczenie sprzętu. Standardowe modele do mielenia owoców kosztują bowiem około 60 zł, natomiast ceny sprzętów radzących sobie z twardszymi elementami wynoszą od 100 do grubo ponad 2000 zł.

Szukasz blenderów kielichowych do domu? Chcesz sprawdzić, czym się wyróżniają i które modele cieszą się sporą popularnością? Oferty najważniejszych sklepów internetowych znajdziesz na tej stroniehttps://www.skapiec.pl/cat/352-blendery.html.