Rolety rzymskie to jedna z najbardziej funkcjonalnych i efektownych propozycji w dekoracji okien w ostatnim czasie. Oprócz estetyki jaką prezentują, pasującej do każdego rodzaju wnętrza, są również bardzo praktyczne. Rolety rzymskie Poznań to miejsce gdzie znajdziesz pełną ofertę interesujących Cię produktów. Bogactwo materiałów pozwoli podkreślić indywidualny charakter każdego wnętrza. 

Na stronie https://dekorujonline.pl/cms/29-rolety-rzymskie-poznan znajdziesz internetowy sklep producenta, w którym bez problemu wybierzesz odpowiednio zwymiarowaną roletę rzymską. Studio rolet w Poznaniu to również miejsce, gdzie otrzymasz fachowe doradztwo co do wyboru tego rodzaju tekstylnej dekoracji okiennej. Zakup rolet rzymskich bezpośrednio od producenta to gwarancja indywidualnego dopasowania produktu do potrzeb. Maksymalna szerokość okna to nawet 300cm! 

Dlaczego rolety rzymskie Poznań?

Tradycyjne, materiałowe zasłony okienne to dobry sposób na ogromne przestrzenie szklane. Zasłony takie muszą mieć odpowiednią ilość miejsca, aby należy się prezentować. Rzadko kiedy mamy tak obszerne pomieszczenia, aby tego typu dekoracja nie stała się głównym elementem wnętrza, tworząc wrażenie teatralnej kurtyny. Nie wspominając o niewygodzie w użytkowaniu takiej ilości materiału. Dodatkowo dla osób z problemami zdrowotnymi takimi jak alergie, długie sięgające do samej ziemi zasłony, czy firany są idealnym siedliskiem kurzu, który dodatkowo wspomaga uczulenia. Rolety rzymskie są idealnym zamiennikiem, bezpiecznym i komfortowym nie tylko w użyciu, ale również i czyszczeniu. Opuszcza się je za pomocą systemu sznurków (bezpiecznych dla dzieci) i naszytych z tyłu pierścieni. 

Czy dla każdego?

Tak, wystarczy wybrać odpowiedni kolor oraz rodzaj materiału. 3 sposoby montażu sprawiają, że nadaję się one do użycia praktycznie wszędzie. Nie mając zbyt dużo miejsca, roletę można zamontować bezpośrednio na oknie. Innym rozwiązaniem jest montaż do ściany lub sufitu (odpowiednie wsporniki są w komplecie). Te różne sposoby przydają się również w sytuacji kiedy oprócz zaciemnienia samego pomieszczenia, chcielibyśmy również zasłonić mniej estetyczną ramę okienną. 

Rolety rzymskie to nie tylko zasłony, w zależności od wyboru materiału, mogą stać się ochroną prywatności także i w ciągu dnia, filtrując część promieni słonecznych. Natomiast do pomieszczeń, w których zależy nam na całkowitej ciemności (sypialnia, salon podczas seansów filmowych), dostępne są rolety rzymskie wykonane z tkanin zaciemniających.