Branża konstrukcji drewnianych wiele zyskała odkąd marka Timberdom znalazła się w jej szeregach. To owoc wieloletniego doświadczenia fachowców i rodzinnej tradycji, w ramach której powstało setki realizacji – nim jeszcze Timberdom stał się Timberdomem oficjalnie. Generalnie okazało się, że architektura ekologiczna to domena założycieli firmy, o czym przekonało się już wielu zadowolonych ze współpracy klientów.

Co wyróżnia konstrukcje tworzone przez Timberdom?

  • wysoka jakość wykonania,
  • praca z wykorzystaniem doskonałego gatunku materiałów,
  • wieloletnia gwarancja dla montowanych obiektów.

Szukając jak najlepszych rezultatów w dziedzinie konstrukcji drewnianych – nie trzeba szukać dalej, niż właśnie oferta Timberdom.

Oferta Timberdom – stworzona z myślą o jakości

Najważniejszym punktem bogatej oferty Timberdom jest zdecydowanie propozycja związana z drewnianymi domami. Znajdziemy tam bardzo stylowe i energooszczędne propozycje, które przekonują do siebie nawet najbardziej wymagających klientów. Równocześnie drewniane propozycje Timberdom łączą w sobie w niezwykle harmonijny sposób tradycję z nowoczesnością. Domy szkieletowe stanowią również ważną część propozycji producenta. Stylowa drewniana elewacja to ich znak rozpoznawczy, a niebywała lekkość i stabilność konstrukcji – ważnym wyróżnikiem.

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości domki letniskowe – również nie rozczarujesz się propozycją Timberdom. Zarówno proste i nieskomplikowane, jak i rozbudowane modele leżą w obszarze zainteresowań tego producenta i wszelkich podejmie się z równie dużym zaangażowaniem i precyzją. Tak samo chętnie fachowcy z Timberdom podejmują się mniejszych projektów – stylowych altanek, funkcjonalnych wiat, czy też przyjmują zamówienia na dachy i więźby.

Bez względu na to, co ma być wykonane w ramach konstrukcji drewnianych w zakresie budownictwa – jest niemal pewne, że Timberdom podejmie wyzwanie i kompleksowo na nie odpowie – z całą swoją wiedzą, pomysłem i doświadczeniem. Warto zapoznać się z ofertą marki jeszcze bliżej i skorzystać z jej walorów.