Nie ważne, czy masz mieszkanie w stylu minimalistycznym czy też wolisz przestrzeń o nowoczesnym stylu np. loftowym, a może jesteś wielbicielem klasycznego wyglądu mieszkania retro – z pewnością żadne współczesne mieszkanie czy dom, nie obejdzie się bez porządnej szafki pod telewizor. Chociaż same telewizory uległy znacznej zmianie i jednocześnie zyskały na wielkości, za to utraciły na szerokości, o tyle meble rtv takie jak szafki RTV wciąż są tak samo potrzebne. Szafka RTV może być różnoraka – może być niewielka, może być to szafka RTV 200cm, ale na pewno przyda ci się w domu, jako jeden z niezbędnych produktów z kategorii mebel. Jakie mamy rodzaje szafek? Jakie są ich zalety i gdzie kupić idealną szafkę, zdobiącą salon?

Szafka pod telewizor – rodzaje

Urządzając swoją domową przestrzeń salonu, zwykle zaopatrujemy się w sprzęt grający czy też sprzęt do oglądania filmów, seriali itp. Salon to rodzaj pomieszczenia, w którym się relaksujemy i spędzamy czas z rodziną czy przyjaciółmi. Nic dziwnego, że potrzebujemy do niego produkty wysokiej jakości, a do tego niezwykle funkcjonalne.

Szafka RTV pozwala nam na ogarnięcie przestrzeni, a także dzięki niej nasze wnętrze zyskuje niepowtarzalny wygląd. Jakie jednak mamy szafki RTV?

Na rynku znajdziemy szafki stojące i podwieszane na suficie. Jeśli masz stojący telewizor, postaw na szafkę na klasycznych nóżkach, a do nowoczesnych wnętrz, gdzie telewizor wieszamy na ścianie, możemy dopasować do niego właściwą szafkę.

Szafki mogą dysponować wygodnymi szufladami, gdzie schowamy drobiazgi lub mieć otwarte półki, na które położymy pilot czy np dekoder. Mogą one dysponować różnorodnym wykończeniem klasycznym czy ozdobnym. Na rynku kupisz także szafki matowe lub błyszczące.

Spędź czas, oglądając swoje kino domowe – zalety szafek RTV

Dzięki temu, że kolorystyka szafek RTV jest dziś niezwykle bogata, z pewnością dobierzesz mebel dobrej jakości, który pasuje do twojego stylu domu. Szafki RTV są nie tylko praktyczne, ale także piękne.

Zwykle mają przemyślaną konstrukcję, a nawet specjalne wcięcia na kable. Możesz znaleźć duże wersje tj. szafka rtv 200 cm lub wersje kompaktowe. 

Trudno sobie wyobrazić dom, bez szafki RTV. Stanowi ona mebel niezbędny w każdym domu czy mieszkaniu, a możliwość jej dostosowania pod osobiste preferencje sprawia, że nie trudno znaleźć sprzęt swoich marzeń.

Meble idealne na współczesne czasy

Jak wspomniano, bogata gama wersji, współczesnych szafek RTV, daje możliwości znalezienia takiego produktu, który w pełni, a nawet więcej – spełni nasze potrzeby. 

Szafka to nie tylko mebel, na którym postawisz telewizor, ale także praktyczne miejsce na dodatkowe gadżety czy nawet ramki do zdjęć.

Jeśli szukasz mebla, który jest właściwy dla Ciebie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.