Stylowe zestawy mebli łazienkowych są niezbędnym elementem wyposażenia pięknych łazienek, urządzonych w wysokim standardzie. Wykończone precyzyjnie oraz starannie zaplanowane łazienki są pomieszczeniami, które zachwycają efektownym wystrojem oraz spełniają wymogi funkcjonalności. Pozwól sobie na najwyższą jakość i swobodę, wyposażając swoją łazienkę w stylowe zestawy mebli. Dzięki zestawom zyskasz optymalnie zaplanowaną przestrzeń do przechowywania oraz jakość, która odwdzięczy się niezawodnym użytkowaniem przez wiele lat. Stylowe zestawy mebli łazienkowych nie wychodzą z mody.

Jaki zestaw mebli łazienkowych do nowoczesnej łazienki?

W nowocześnie zaaranżowanej łazience zdecydowanie sprawdzą się meble w minimalistycznej stylistyce. Zestaw mebli będzie stanowił w tym przypadku funkcjonalną, nowoczesną szafkę pod umywalkę, wiszący słupek oraz półki na kosmetyki.

zestaw drewniany
zestaw drewniany

Nie zapomnij o efektownym lustrze, które dopełni efekt.  Szafka pod umywalkę powinna być w wersji wiszącej, łącząc wysokiej jakości szuflady z systemem cichego domyku oraz otwarte półki, pozwalające wyeksponować łazienkowe akcesoria dekoracyjne. Dobierz wysokiej klasy blat na szafkę oraz umywalkę nablatową lub szafkę z umywalką (https://www.edinos.pl/szafki-lazienkowe ). W skład zestawu powinien wchodzić słupek wiszący, wysoki lub niski. Słupek wiszący pozwala znakomicie wykorzystać dostępną powierzchnię, nie zabierając miejsca na podłodze. Stylowy słupek łazienkowy wiszący w zestawie ze słupkiem stojącym tworzy duży, gustowny zestaw mebli łazienkowych. Dodatkowe, minimalistyczne półki tworzą zachwycającą, nowoczesna koncepcję aranżacyjną. 

Jaka stylistyka mebli do nowoczesnej i tradycyjnie urządzonej łazienki?

W nowoczesnej łazience warto zastosować minimalistyczne, wyraźne kształty oraz jednolitość kolorystyczną. Proste formy oraz brak zdobień znakomicie wpłyną na minimalizm wykończenia wnętrza oraz jego znakomity efekt wizualny. Komplety mebli do stylowej łazienki oferowane między innymi w znanym sklepie meblowym Edinos.pl to połączenie funkcjonalności, estetyki oraz najwyższej jakości zastosowanych materiałów. Ich nienaganna stylistyka łączy się z wysoką jakością, widoczną podczas użytkowania.

stylowy zestaw mebli łazienkowych
stylowy zestaw mebli łazienkowych

W tradycyjnie urządzonych łazienkach oraz w pomieszczeniach o charakterze rustykalnym, ogromne znaczenie mają detale, wieńczące całość. Stylowe zestawy mebli łazienkowych znakomicie sprawdzą się w wersji drewnianej, bielonej lub o naturalnym odcieniu. Zdobienia oraz gustowne wykończenie tworzą zachwycający efekt, odpowiednio prezentujący się w klasycznych wnętrzach. Do tego typu mebli dobierz armaturą oraz płytki, które wpiszą się w podobny styl wykończenia.