Zastanawiasz się nad remontem (lub budową) domu? Każdy z nas wie, jak poważny jest to wydatek – i że dotychczas często musieliśmy rezygnować z naszych marzeń i planów, by przeprowadzić konieczne naprawy. Nie przejmuj się jednak – my rozumiemy, że bezpieczny dach nad głową jest priorytetem. Z tego też powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla tych z naszych klientów, którzy aktualnie są w trakcie budowy lub remontu swoich czterech ścian. Nasze zabiegi dostępne są dla nich w specjalnych, znacznie obniżonych cenach! Mamy nadzieję, że pomoże to im zarówno zabezpieczyć środki na bardziej kompleksowy remont, jak i zadbać o swój wygląd i zdrowie, które też jest przecież niesłychanie ważne.

W promocji oferujemy między innymi zabiegi takie, jak:

Blefaroplastyka

Z czasem skóra naszych powiek zaczyna być wiotka, co znacząco dodaje lat twarzy. Zabiegiem neutralizującym ten efekt jest blefaroplastyka Warszawa, z której możesz dzięki naszej pomocy skorzystać w promocyjnej cenie!

Czym jest blefaroplastyka?

Blefaroplastyka znana jest również pod nazwą “plastyka powiek”. Jest to zabieg operacyjny, który polega na wycięciu wiotkiej skóry powiek oraz mięśnia okrężnego oka, a także ewentualnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, która również może gromadzić się z wiekiem w obrębie dolnych powiek. Po przeprowadzeniu zabiegu twarz zostaje znacząco odmłodzona, znika również wrażenie tak zwanych “worków pod oczami”. Poprawia się również komfort psychiczny życia. Pamiętaj, że z czasem fałdy mogą nawet ograniczyć pole widzenia – na plastykę powiek warto zdecydować się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Kto i kiedy na zabieg?

Blefaroplastyka Warszawa oferowana jest zarówno osobom, które chciałyby odmłodzić twarz i poprawić swój wygląd, jak i tym, które potrzebują zabiegu ze względów medycznych (np. z powodu ograniczenia pola widzenia). Jest to zabieg bardzo bezpieczny i nie pozostawiający żadnych widocznych blizn. Nie ma ograniczeń wiekowych – z blefaroplastyki może skorzystać każda chętna osoba. 

Jak wygląda zabieg?

Na życzenie pacjenta przeprowadzany jest on w stanie sedacji – pacjent “drzemie”, a po przebudzeniu się nie pamięta zabiegu.

Przebieg zabiegu różni się nieco w zależności od tego, czy operowana jest górna, czy dolna powieka oka. W tym pierwszym przypadku z reguły zabieg trwa około godziny. W jego trakcie usuwany jest nadmiar mięśnia okrężnego oka, wiotkiej skóry, oraz tkanki tłuszczowej. Natomiast w przypadku leczenia dolnej powieki często w ogóle nie przeprowadza się inwazyjnej operacji, o ile przypadek nie jest wyjątkowo poważny. Możliwe jest zastosowanie wypełnienia kwasem hialuronowym, jednak nie zawsze rozwiąże to problem. Gdy do operacji jednak dochodzi – trwa ona odrobinę dłużej, niż w przypadku leczenia górnej powieki oka.

Czy warto?

Pamiętaj, że blefaroplastyka to zabieg nie tylko estetyczny, ale i poprawiający komfort Twojego życia. W przypadk, gdy skóra powiek zaczyna wiotczeć – zgłoś się na nią tak szybko, jak to możliwe.

Onda

Onda Warszawa to super nowoczesny zabieg wygładzenia, osuszania i ujędrnienia skóry. Wszystkie te trzy korzyści uzyskasz dzięki jednemu zabiegowi – a to dzięki dobroczynnemu działaniu fal mikrofalowych Coolwaves,

Na czym polega zabieg Onda?

Onda to jedna z najnowocześniejszych metod nieinwazyjnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Podczas zabiegu wykorzystywane są bardzo bezpieczne fale mikrofalowe o częstotliwości 2,45 GHZ, oddziaływujące na niemalże całą powierzchnię podskórnej tkanki tłuszczowej. Głowice urządzenia są wyposażone w systemy chłodzące, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Onda niszczy komórki tłuszczowe (a nie tylko zmniejsza ich obojętność) w sposób zrównoważony i równomierny. Nie ma więc mowy o powstawaniu jakichkolwiek nierówności czy zniekształceń skóry,

Dlaczego warto wybrać zabieg Onda?

Zabieg po raz pierwszy przeprowadzony został w roku 2019 – a więc jest technologią przełomową, dającą szansę na szybkie i bezbolesne pozbycie się problemu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Gwarantowana jest szybkość zabiegu oraz jego bezbolesność – a po jego zakończeniu nie ma konieczności podejmowania jakiejkolwiek rehabilitacji. Onda działa zdecydowanie na komórki tłuszczu, ale łagodnie na pozostałe – nie wiążą się z zabiegiem żadne negatywne efekty uboczne.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do zabiegu Onda Warszawa nie trzeba specjalnie się przygotowywać. Warto jednak przed jego wykonaniem odpowiednio nawadniać swój organizm pijąc dużą ilość wysokiej jakości wody. Mniej więcej na tydzień przed planowaną datą zabiegu warto również zrezygnować ze stosowania balsamów, kremów oraz odżywek do ciała. Zapewni to większą skuteczność zabiegu, a co za tym idzie pomoże prędzej pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Czy to bezpieczne?

Onda jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, który można powtarzać nawet co kilka dni, według potrzeb. Jedyną formą “rekonwalescencji” jest konieczność picia zwiększonej ilości wody w dniu wykonania zabiegu. Przez 4 kolejne dni warto natomiast, choć nie jest to obowiązkowe, stosować się do zaleceń diety redukcyjnej.