Wykonanie praktycznie każdego projektu z drewna, to domena firmy Gepetto Warszawa. Doświadczenie – począwszy od importu, dystrybucję przez produkcję po montaż – to coś co wyróżnia Gepetto na rynku stolarskim. Nie straszne im ani panele ścienne i podłogowe, ani blaty, schody, półki, czy płyty, z których powstaną meble. Są też pomysłowi, czego przykładem są świetne łączniki, które dzięki ich doświadczeniu sprawiają, że montaż na przykład blatów kuchennych dokonuje się niemal samoistnie.

Ekologiczne i naturalne rozwiązania

Gepetto Warszawa jest doświadczoną firmą, rozpoznawalną i cenioną na rynku stolarskim. Proponuje produkty z drewna, bo to dzisiaj przede wszystkim ekologiczne i naturalne rozwiązania. Polacy coraz częściej, zastanawiając się nad wyposażeniem swoich wnętrz, czy elementami dekoracyjnymi, wybierają właśnie naturalne drewno, doskonale wiedząc, że w dzisiejszych czasach można z tym materiałem dokonywać cudów.

Cuda z drewna oczywiście są możliwe, ale do tego potrzebne jest i doświadczenie i sprawdzeni partnerzy i kontakty nie tylko w Polsce, ale i w świecie. Gepetto Warszawa to wszystko posiada, dzięki czemu ich oferta jest zróżnicowana nie tylko ze względu na rodzaj produktu, ale również na cenę. Potrzebny jest jakiś element do architektury ogrodowej? Proszę bardzo.

Blaty i parapety

Gepetto nie tylko, że się zna na tym, ale zaoferuje rozwiązania, które wezmą pod uwagę finansowe możliwości konsumenta. Blat kuchenny na wymiar? Nie ma lepszej opcji. Gepetto od lat specjalizuje się w tej formie stolarstwa. Kilkanaście gatunków drewna, blaty idealnie dopasowane do potrzeb.

Podobnie rzecz wygląda z drewnianymi parapetami, które niemal od zawsze towarzyszyły ludziom w ich domach w ramach dekoracyjnych wykończeń wnętrz. Na tym oczywiście nie koniec, ale koniecznie trzeba zaznaczyć, że Gepetto wychodzi naprzeciw klientom indywidualnym, jak również stolarzom, czy producentom mebli.