Twoja sypialnia jest miejscem codziennego wypoczynku, w którym chcesz zrelaksować się bez konieczności dostosowywania do specyfiki mebli. Nie trać czasu przed zaśnięciem, dobierając łóżko, w którym zaśniesz wygodnie każdego wieczoru. Czy zdajesz sobie sprawę z różnicy pomiędzy konstrukcją łóżka tradycyjnego a budową łóżka kontynentalnego? Dowiedz się o nich podstawowych informacji, dzięki którym będziesz w stanie określić, które łóżko będzie dla Ciebie odpowiednie. 

Tradycyjne łóżka do sypialni-wybierz łóżka tapicerowane, drewniane lub metalowe 

Łóżka do sypialni, których konstrukcja opiera się o tradycyjny stelaż są meblami, tworzącymi komfort wypoczynku wraz z odpowiednio dobranym materacem. Wybierając łóżko do sypialni, warto odwiedzić również sklep z materacami lub po prostu połączyć wybór mebla i materaca w jednym miejscu. W szerokiej gamie łóżek do sypialni, dostępnych w standardowych rozmiarach oraz jako łóżka na wymiar użyjesz materaca, dostępnego pośród modeli kieszeniowych, piankowych oraz skorzystać z funkcjonalnej szuflady lub pojemnika na pościel. Wybierz najmodniejsze łóżka tapicerowane, pokryte wytrzymałą tkaniną tapicerską, posiadające zróżnicowane stylistycznie zagłówki, w tym imitujące tapicerowane siedziska z paneli tekstylnych.

Rabat na łóżka w sklepach stacjonarnych - https://dreamsdesign.pl/

Łóżka kontynentalne-najwyższy wymiar komfortu dla wymagających

Zależy Ci na najwyższym wymiarze komfortu podczas snu? Wybierz łóżko tapicerowane, dla którego określenie najwyższy wymiar komfortu sprawdza się dosłownie i w przenośni. Łóżka kontynentalne są po prostu wysokie. Ich konstrukcja na skrzyni umożliwia wydzielenie pojemnej strefy przechowywania. Materac bazowy, ułożony na skrzyni łóżka najczęściej należy do segmentu kieszeniowych i obity jest tkaniną tapicerską, tą samą co pozostała część mebla. Na nim umieszcza się materac nawierzchniowy-toper, odpowiadający indywidualnym potrzebom użytkowników. Łóżka kontynentalne często posiadają dwa materace dla użytkowników, umieszczone obok siebie. Dzięki temu pary mogą wyspać się bezkompromisowo. Najwygodniejsze łóżka kontynentalne to sposób na efektowny wygląd sypialni. Dzięki swojej wysokiej budowie grają pierwszoplanową rolę w aranżacji wnętrza. Skorzystaj ze sprawdzonego, sprawnie działającego sklepu z materacami i łóżkami, aby skompletować wyposażenie sypialni na miarę swoich oczekiwań. Łóżka oraz materace to produkty, które musisz dobrać indywidualnie, na miarę swoich preferencji, gustu oraz uwarunkowań fizycznych. Wybierz najwyższą jakość, aby codziennie wysypiać się na 100%.