Jeśli szukasz sposobu na wyróżnienie wnętrza reprezentacyjnego salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju lub sypialni, skorzystaj z innowacyjnego rozwiązania przygotowanego przez Nowodvorski Lighting i samodzielnie zaprojektuj lampę sufitową. System oświetleniowy Cameleon to coś dla osób kreatywnych, które chcą mieć możliwość ingerowania w najdrobniejsze detale wystroju swojego domu. Zaprojektuj domowe oświetlenie zgodnie z własnymi potrzebami i specyfiką aranżacyjną urządzanego wnętrza.

System oświetleniowy Cameleon

Jednym z najciekawszych projektów wdrożonych w ostatnich latach przez krajowego producenta nowoczesnego oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, markę Nowodvorski Lighting, jest system oświetleniowy Cameleon. To zbiór podstawowych elementów potrzebnych do zbudowania różnorodnych modeli lamp sufitowych. Elementy można ze sobą swobodnie łączyć, tworząc w ten sposób niepowtarzalne lampy według własnego projektu. Częściami składowymi systemu są elementy montażowe, puszki, zawieszenia i klosze, które w niektórych wariantach lamp mogą być zastąpione przez same oprawki oraz dedykowane im żarówki dekoracyjne. Wchodzące w skład systemu Cameleon puszki mogą mieć formę listew oświetleniowych, a klosze ozdobnych abażurów, spotów i reflektorów. W tym przypadku to użytkownik decyduje, z jakich elementów skorzystać, tworząc lampę z pożądaną liczbą punktów świetlnych, w preferowanym stylu wykonania i kolorze. W serwisie https://nowodvorski-lampy.pl/firm-pol-1462091435-Nowodvorski.html znaleźć można wiele przydatnych elementów systemu Cameleon.

Lampa sufitowa na miarę własnych potrzeb

Dzięki uniwersalnemu systemowi oświetleniowemu Cameleon od Nowodvorski Lighting istnieje możliwość zaprojektowania dokładnie takiej lampy, jakiej potrzebujesz. Dodatkowo jest duża szansa, że będzie to lampa sufitowa na swój sposób niepowtarzalna. Ostatecznie samodzielnie dobierasz jej poszczególne elementy, kształtując nie tylko jej wielkość i formę, ale także kolor oraz sposób działania. Projektując lampę sufitową z wykorzystaniem elementów systemu Cameleon, możesz na przykład przygotować jej wersję świecącą punktowo, co jest idealnym rozwiązaniem do jadalni lub emitującą światło rozproszone, która sprawdzi się w charakterze oświetlenia centralnego w przestronnym salonie.

Pragnąc zapewnić klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania lamp sufitowych o pożądanym wyglądzie, marka Nowodvorski Lighting wprowadziła do swojej oferty unikalny system oświetleniowy Cameleon. Dzięki wchodzącym w jego skład elementom kreatywny użytkownik może stworzyć lampę o takim wyglądzie, jaki go interesuje. To sprawdzony sposób na spersonalizowane oświetlenie idealnie dopasowane do wystroju każdego nowocześnie urządzonego wnętrza.