Zastanawiasz się czy położenie płytek w salonie to dobry pomysł? Zapraszamy do lektury i zapoznania się z naszymi radami.

To oczywiste, że producenci wysokiej jakości płytek, jak Ceramika Końskie są dobrze znani osobom remontującym łazienkę, czy kuchnię. Jednak płytki Tubądzin i inne renomowane propozycje równie dobrze sprawdzą się w każdym innym, domowym pomieszczeniu – z salonem na czele.

Płytki do salonu – to pomysł idealny!

Zalety płytek ceramicznych do łazienek i kuchni są dobrze znane, ale warto sobie uświadomić, że wiele z tych zalet sprawia, że jest to dobry wybór również do salonów. Płytka ceramiczna w końcu jest:

  • dekoracyjna,
  • trwała,
  • łatwa w utrzymaniu.

Jeśli mowa o tak solidnych produktach, jak płytki Cerrad, czy płytki podłogowe Paradyż może obsługiwać nawet lokalizacje o najwyższym natężeniu ruchu i to bez większego zużycia. Rozlanie, czy inne wypadki nie stanowią problemu, pod warunkiem, że podłoga została prawidłowo zainstalowana.

Zalety konstrukcyjne są niezaprzeczalne, a dodatkowo nowoczesne techniki drukowania zapewniają bogactwo estetycznych opcji tworzenia podłogi, która jest naprawdę wyjątkowa dla niemal każdego salonu. Spójrz chociażby na bogatą ofertę, jaką ma do zaproponowania sklep z płytkami Plytki24.pl – na te wszystkie porcelanowe mozaiki, egzotyczne wzory, modne kolory. Każdy salon na nich zyska!

Płytki „na salonach” – to się opłaca!

Koszty podłogi z płytek ceramicznych składają się z dwóch elementów:

  • cena samych materiałów,
  • koszt prac instalacyjnych.


Przy zakupie w sklepach takich jak https://plytki24.pl/ ceny płytek za metr kwadratowy może być naprawdę atrakcyjny, bez utraty na ich jakości – co już przekłada się na opłacalność całej inwestycji. Nawet, jeśli wyłoży się gotówkę na wyższej klasy płytki – to dobry krok, bo te bardzo eleganckie i użyteczne płytki są produktem solidnym i trwałym, a więc jawią się jako inwestycja długoterminowa.

Koszty instalacji również mogą się znacznie różnić, w zależności od wielkości zlecenia, lokalizacji geograficznej, a nawet lokalizacji budynku. Większe prace są zazwyczaj tańsze w przeliczeniu na koszt powierzchni kwadratowej- tak czy inaczej, to się zwyczajnie opłaca!