Drewniane panele ścienne i sufitowe marki Gepto, produkowane są pod Warszawą, w Józefowie. Dlaczego drewniane? Bo nie ma na rynku niczego bardziej ekologicznego, niż drewno. W dodatku Gepto dba o to, by to drewno, pochodziło z lasów, gdzie prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna, a jest to nie tylko efekt dbania o dobry produkt, ale również o przyszłe pokolenia. Dzięki temu możemy korzystać z drewnianych paneli i jednocześnie mieć poczucie, że firma, z której panele pochodzą, ma na uwadze leśny ekosystem.

Kiedy mamy to już za sobą, czyli pewność, że wszystko tutaj działa według najlepszych, światowych standardów, warto zastanowić się nad wyborem paneli. Gepto proponuje je do wnętrz domów, jak i biur. Ma oczywiście gotowy katalog, z którego dowiemy się, w jaki sposób myśli o panelach i co ma do zaoferowania.

Wystrój wnętrza

Bo panele, to bardzo wygodny i oszczędny sposób na wystrój wnętrza, który prawdę mówiąc może dokonać niesamowitej zmiany, zabudowując ścianę lub sufit i tym samym dokonując szybkiej zmiany otoczenia. Bo w tym właśnie tkwi siła paneli Gepto – każde mieszkanie czy biuro w łatwy sposób może ulec metamorfozie w zależności od szerokości paneli, od sposobu montażu, koloru i struktury.

W dodatku panele sprawiają, że można zapomnieć o wszelkich usterkach ścian, czy sufitów. Zakrywają je raz na zawsze, bez zbędnej, dodatkowej pracy. Tworzą w zamian przyjazną atmosferę w zależności od naszych potrzeb.

Panele żaluzjowe

Dodatkowym atutem jest fakt, że panele Gepto, tak ścienne, jak sufitowe są żaluzjowe. Co to znaczy? Najczęściej konsumenci, myśląc o panelach, kojarzą je z płaską płaszczyzną. Panele Gepto są inne. Dzięki zamontowanym listewkom na płaskiej powierzchni, sprawiają wrażenie otwartych żaluzji. To nie tylko ich dodatkowy atut, ale jednocześnie niezmiernie ciekawy, estetyczny zabieg.