Mikrocement to rozwiązanie, które świetnie zdaje egzamin nie tylko w domach, apartamentach oraz mieszkaniach. Jak się okazuje, z powodzeniem możesz go zastosować również w lokalach użytkowych, a więc np. w salonie fryzjerskim. Najlepszym dowodem na to jest realizacja z Leszna, w której wykorzystano nasze produkty w firmie żony Pana Roberta. Doszły do nas słuchy, że jej klienci do dziś zachwyceni są wyglądem podłogi, a Pan Robert w ten sposób również pozyskuje nowych klientów.

Krótka historia realizacji w Lesznie

Historia realizacji, o której opowiemy Ci dziś, sięga roku 2019. To właśnie wtedy Pan Robert postanowił zaaplikować nasz mikrocement w salonie fryzjerskim swojej żony. Mimo że nigdy wcześniej nie wykonywał takiej czynności, dzięki naszym instrukcjom oraz wsparciu technicznemu cała operacja przebiegła bardzo szybko, a efekt przerósł jego najśmielsze oczekiwania. Łączna powierzchnia podłogi, na której zastosowano mikrocement, wynosiła aż 116 m2.

Zlokalizowany w Lesznie salon fryzjerski cieszy się dziś sporą popularnością. Klienci, którzy go odwiedzają, często pytają o to, w jaki sposób wykończona została podłoga oraz komu udało się osiągnąć tak wspaniały efekt. W ten sposób trafiają oni do Pana Roberta, który prowadzi firmę budowlaną. Nierzadko proszą go oni właśnie o aplikację mikrocementu na podłogi, ale również na ściany, sufit, schody czy blaty. Dzięki temu Pan Robert po dziś dzień jest naszym stałym klientem i chętnie korzysta z oferowanych przez nas produktów.

salon fryzjerski

Pan Robert, wraz z małżonką, zdecydował się na mikrocement ASDecorative w kolorze szarym. Wedługpalety NCS, numer jego koloru to S 3500N. Wykorzystany materiał sprawia, że wnętrze prezentuje się nowocześnie oraz posiada własny, unikalny charakter. Znakomicie komponuje się on z oliwkową zielenią na ścianach oraz fotelami i lustrami w odcieniu klasycznej czerni. Złote dodatki wnoszą do aranżacji szczyptę elegancji w stylu glamour, natomiast kwiaty w geometrycznych doniczkach – mnóstwo świeżości. Musisz przyznać, że całość wygląda wspaniale!

Dlaczego warto zdecydować się na mikrocement w salonie fryzjerskim?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na mikrocement w salonie fryzjerskim. Przede wszystkim jest to materiał, który świetnie się prezentuje, a jak wiadomo – wygląd wnętrza jest wizytówką firm z takiej branży. Wiadomo bowiem, że przy wyborze salonu liczą się nie tylko umiejętności fryzjera, ale również to, jak w danym gabinecie się czujemy.

salon fryzjerski

Co więcej, odpowiednio wykonany mikrocement wyróżnia się odpornością na plamy i wodę, co jest bardzo istotne w miejscach, w których stosuje się farby i różne kosmetyki, a także myje się włosy. Kolejnym jego atutem jest wytrzymałość – trzeba pamiętać o tym, że gabinet może odwiedzać sporo klientów. . Przy okazji jest on łatwy do utrzymania w czystości.

salon fryzjerski

Jesteśmy pewni, że nasz mikrocement idealnie sprawdziłby się nie tylko w klasycznym zakładzie fryzjerskim, ale również w barbershopie oraz salonie kosmetycznym. I mimo że najczęściej możemy go spotkać w odcieniu szarym, w ASDecorative oferujemy go w wielu rozmaitych wariantach kolorystycznych. Co więcej, poszczególne wersje mikrocementu różnią się strukturą i stopniem połysku – możesz go zatem idealnie dobrać do swoich potrzeb.

Wybierz mikrocement ASDecorative

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mikrocementu? Potrzebujesz porady? Zadzwoń na numer 691 353 317. Zajrzyj też na tę stronę i sprawdź, jak wiele wspaniałych produktów możemy Ci zaoferować. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, szukając i proponując najlepsze rozwiązanie dla potrzeb konkretnej realizacji. Czekamy na kontakt! 🙂