Prowadząc firmę specjalizującą się w realizowaniu projektów budowlanych, świadczącą usługi remontowe i wykończeniowe, musisz korzystać z produktów wysokiej jakości – tylko wtedy możesz dać gwarancję inwestorom, że wykonywane prace przyniosą satysfakcjonujące rezultaty, będą trwałe i solidne. Sprawdź, gdzie kupować chemię budowlaną i czym kierować się przy jej wyborze!

Profesjonalna chemia budowlana… czyli co?

Pod tym pojęciem kryje się szereg różnorodnych produktów, które wykorzystuje się podczas prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych czy konserwacyjnych. Co ważne, należy kupować je w profesjonalnych sklepach – takich jak TrokenTech – Farby Specjalistyczne, gdzie znajdują się środki antykorozyjne, systemy przeciwogniowe, farby do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych oraz rozwiązania do stosowania na konstrukcjach dachowych, tarasach i balkonach, a nawet w zbiornikach wodnych. 

Jakie produkty obejmuje chemia budowlana?

W hurtowni chemii budowlanej TrokenTech – Farby Specjalistyczne znajdziesz bogaty wybór produktów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Wśród nich należy wymienić między innymi:

  • systemy antykorozyjne – to środki stosowane w środowiskach korozyjnych o klasie od C3 do C5. Kupisz zarówno pojedyncze produkty, jak i kompleksowe zestawy zawierające podkłady oraz farby nawierzchniowe,
  • systemy ogniochronne – tworzące powłokę pęczniejącą i zapobiegającą rozprzestrzenianiu się ognia, dzięki czemu służby ratunkowe mają więcej czasu na przeprowadzenie akcji, 
  • posadzki żywiczne – wykorzystuje się je w obiektach przemysłowych i na magazynach, w garażach oraz warsztatach samochodowych. Często zamawiają je inwestorzy administrujący lokale użytkowe i publiczne.

Produkty do wykończenia i naprawy dachu

To kolejna grupa środków znajdujących się w ofercie wspomnianej hurtowni. Znajdziesz tam zarówno farby do dachów ocynkowanych, jak i membrany dachowe oraz hydroizolacje papy. To niezbędne elementy, jeśli planujesz renowację, remont lub naprawę poszycia dachowego.

Środki do wykończenia tarasów i balkonów

Chcąc mieć pewność, że taras lub balkon są wykończone w profesjonalny sposób, a dzięki temu odporne na działanie wilgoci i przeciekanie, warto stosować specjalistyczne produkty – hydroizolacje cementowe, żywice elastyczne oraz nowoczesne i popularne ostatnio kamienne dywany.

Chemia do zabezpieczenia elewacji

Mury są narażone na działanie czynników atmosferycznych oraz akty wandalizmu. Chcąc je skutecznie zabezpieczyć, należy wybierać sprawdzone środki – farby elewacyjne mostkujące spękania, tworzące powłokę antygraffiti, impregnaty hydrofobowe oraz lakiery do różnych podłoży: cementu, drewna, betonu i kamienia.

W sklepie TrokenTech znajdziesz wszystkie wymienione produkty w jednym miejscu – zamówisz je bez wychodzenia z domu, a obsługa z chęcią pomoże Ci wybrać odpowiednie rozwiązania do Twojego projektu. Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne oraz atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę zamówień.