Nowoczesne systemy zabezpieczeń umożliwiają zastosowanie nie tylko drzwi antywłamaniowych, wzmacnianych szyb, itp., ale także specjalnych zamków, które prócz bezpieczeństwa, pozwolą także na zwiększenie wygody, związanej z redukcją ilości kluczy.

System Master Key – dla wygody i bezpieczeństwa

Każdy kto posiada większą ilość kluczy, wie jak bardzo uporczywe bywa szukanie odpowiedniego, zwłaszcza gdy aura na zewnątrz jest niekorzystna. To samo dotyczy pomieszczeń wewnątrz budynku, gdy potrzebujemy przedostać się przez kilka drzwi w biurze. Z pomocą może przyjść system Master Key, który pozwala stworzyć system, w którym zamki będziemy w stanie otworzyć przy pomocy zaledwie jednego klucza. Dużą zaletą tego systemu jest także możliwość poziomowania kluczy, tak, by pasowały tylko do konkretnych wkładek. W tym celu wykorzystuje się sprawdzone podzespoły, takie jak np. EVVA MCS czy równie wysokiej jakości EVVA 4KS. Do tworzenia systemów Master KEy wykorzystuje się także klucze i wkładki innych czołowych producentów. Ważne, by były tworzone w oparciu o podzespoły, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, trwałości i niezawodności.

Rozwiązanie to można zastosować zarówno w domu, biurze, budynku użyteczności publicznej, jak i zakładach przemysłowych czy kompleksach mieszkalnych, takich jak bloki. Wszędzie tam, gdzie jest wiele zamków, można zastosować ten system, jednak trzeba liczyć się z koniecznością wypoziomowania każdego tak, by dana osoba miała odpowiedni poziom dostępu. W ten sposób osoby niepowołane nie dostaną się do pomieszczeń czy budynków, w których nie powinny się znaleźć.

Ile kosztuje taki system?

Cena uzależniona jest od jego elementów składowych, rozbudowania systemu oraz tego, kto wykonuje taką usługę. Nie da się więc ustalić sztywnych ram cenowych, które można by uznać jak uśredniona cena.

W związku z tym jeden system może kosztować nas kilkaset złotych, a inny – nawet kilka tysięcy. Bez względu na cenę, najlepiej jest wybierać sprawdzone i wysokiej klasy wkładki oraz klucze, które pozwolą stworzyć system bezpieczny i pozwalający na wieloletnią i bezproblemową eksploatację.