Łatwość montażu to główny powód dla którego popularność zyskują sufity napinane. Przewyższa ona sufity podwieszane. Efekt jednolitości powierzchni jest ogromnie pożądany w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach, a uzyskać go można dzięki zastosowaniu sufitów napinanych. Oświetlenie LED w połączeniu z tym ciekawym rozwiązaniem dają niekończące się możliwości, a oświetlenie uatrakcyjnienia pomieszczenie i nadaje mu lekkości.

Zastosowanie LED w sufitach napinanych.


Błyszczący sufit nadaje wnętrzu unikalny charakter, lekkość i elegancję czyniąc go ciekawym w odbiorze. Trójwymiarowość, która zostaje uzyskana przez połączenie sufitu napinanego z oświetleniem LED, uatrakcyjni każde pomieszczenie, w którym sufit napinany został zamontowany. To rozwiązanie często wykorzystywane jest do uatrakcyjnienia wystroju w instytucjach takich jak banki, stosują go również centra handlowe, ale pojawia się też w salach konferencyjnych i biurach, w których mają pełnić funkcję dekoracyjną.


Sufit napinany, jaki LED wybrać?


Konsumenci pragnący zamontować we własnym biurze sufit napinany, często martwią się o odpowiedni dobór oświetlenia. Warto Wspomnieć, że montaż takiego sufitu nie ogranicza wyboru oświetlenia, które wystarczy odpowiednio zamontować. Ten uniwersalny sufit, pozwala na montaż oświetlenia punktowego, ale nie tylko. Miłośnicy klasycznych, żyrandoli, również będą mogli połączyć sufit napinany z wiszącą lampą ozdobną. W celu zamontowania oświetlenia, które nie ma być schowane za folią, wystarczy wykonać nacięcie, które umożliwi przeprowadzenie przewodów.

LED sufit napinany


Folia transparentna pozwala na stworzenie fantazyjnego sufitu z oświetleniem LED. Gwieździste niebo to jedna z niewielu możliwości na jakie pozwala sufit napinany. Wystarczy, że do jego budowy zostaną wykorzystane odpowiednie LEDy.


Profile aluminiowe, które zostają precyzyjnie połączone i ukryte za folią, to sprytny sposób na uzyskanie geometrycznego kształtu. Często za folią ukrywane są profile aluminiowe, tworzące kształt geometryczny. Po takich profilach prowadzone jest oświetlenie LED i w połączeniu z folią dają one niezapomniany efekt, który może być również przeniesiony do domów prywatnych.

Dodatkowe informacje o – RESTAN i sufitach napinanych

Informacje o sufitach napinanych dzięki illuminations.pl