W obecnym świecie każdy z nas żyje zgodnie z postępem technologicznym. Nie da się bowiem ukryć, że to właśnie on jest wyznacznikiem naszych czasów i co najważniejsze, gwarantuje nam dostęp do szeregu udogodnień, z których możemy korzystać bez większych przeszkód. Jeśli chcemy zagwarantować sobie jakościowe i praktyczne rozwiązania do naszego domu, wówczas oficjalny dystrybutor technologii Smart Home – WELAIK- przygotował dla nas niezwykle szeroki asortyment! 

Inteligentny dom z inteligentnymi włącznikami

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że technologia Smart Home to prawdziwe udogodnienie na miarę naszej współczesności. To właśnie dzięki niej, możemy cieszyć się całkowicie zintegrowanym systemem, który sprawia, że nasz dom dosłownie da się kontrolować z poziomu smartfona, tabletu czy nawet innego urządzenia mobilnego. W asortymencie sklepu WELAIK znajdziemy więc nowoczesne włączniki światła jak np. włącznik krzyżowy czy włącznik schodowy, który możemy obsługiwać jedynie za pomocą jednej aplikacji! Nie da się ukryć, że dotykowy włącznik, którym możesz sterować głosem i aplikacją to doskonałe rozwiązanie! Dzięki niemu nikt z nas nie będzie musiał spacerować po całym domu, w momencie kiedy światło w kuchni czy w toalecie nie będzie zgaszone. Wygodnie będziemy mogli to zrobić nawet leżąc na łóżku z naszym smartfonem w ręce. Czy więc nie jest to wystarczające udogodnienie, które powinno spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających?

Smart Home i sterowanie roletami

Obecnie każdy z nas w domu posiada rolety. To one stanowią idealną dekorację przestrzeni okiennej, a także warunkują praktyczność. Rolety chronią nas przed słońcem i zapobiegają nadmiernemu nagrzaniu się wnętrza. Jednocześnie dzięki rozwiązaniom Smart Home od WELAIK możemy zagwarantować sobie automatyczne sterowanie roletami! W asortymencie tego dystrybutora znajdziemy bowiem sterownik rolet Wi-Fi, dzięki czemu zapewnimy sobie jeszcze większą wygodę i komfort na miarę XXI wieku! Rolety – obecnie – nie wymagają już naszej ingerencji!

Nowoczesne gniazdka i kontakty do nowoczesnego domu!

Inteligentny dom to dom nowoczesny i innowacyjny. Z tego też powodu w asortymencie dystrybutora WELAIK znajdziemy także nowoczesne gniazdka i kontakty w różnych kolorach, które nie tylko zapewnią nam wygodny dostęp do energii elektrycznej, ale także będą się świetnie prezentować i stanowić dodatkową dekorację naszego domu. Takie gniazdo z wyłącznikiem zapewnia również o wiele wyższy poziom bezpieczeństwa i chroni przed nagłymi przepięciami energii.

Artykuł powstał we współpracy z Welaik | oficjalny dystrybutor technologii Smart Home.