California Trading to firma, która powstała w 2007 roku i na polskim rynku jest pionierem w sprzedaży forniru modyfikowanego podklejonego fizeliną. To właśnie ten aspekt jej działalności umożliwił jej zdobycie przychylności stolarzy na terenie całego kraju. W sklepie znaleźć można okleiny modyfikowane i naturalne, fronty meblowe, obrzeża, panele dekoracyjne, stoliki kawowe, a także zamki drzwiowe. Warto dokładnie przyjrzeć się tym produktom. California-trading oferuje sprzedaż forniru modyfikowanego oraz naturalnego.

Okleiny

Fornir modyfikowany powstaje na skutek połączenia zaawansowanych technologii i specjalnie przeznaczonych do tego gatunków drzew plantacyjnych. Efektem jest uzyskanie szerokiej gamy kolorów i wzorów oraz różnorodnych struktur powierzchni. Arkusze forniru modyfikowanego są dostępne w jednakowych i powtarzalnych wymiarach. Ilość odpadów zostaje zminimalizowana, natomiast koszty produkcji ograniczone. Dostępna jest też okleina meblowa naturalna. Powstaje poprzez skrawanie drewna. Zależnie od wymiarów kłody można uzyskać różne długości, szerokości oraz grubości okleiny. W sklepie California Trading można zakupić fornir naturalny z gatunków drzew europejskich, a na zamówienie także z egzotycznych.

Fronty meblowe i obrzeża

Fronty meblowe fornirowane bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. Odznaczają się one wytrzymałością i wysoką jakością wykonania. California Trading oferuje zamówienie gotowych produktów bądź przygotowanie ich pod wymiar. Nieodłączny element wszystkich frontów stanowią precyzyjnie oklejone krawędzie. Obrzeża znajdujące się w ofercie to łączone technologią mikrowczepów paski okleiny modyfikowanej bądź naturalnej. Standardowe dostępne szerokości to 22 mm i 42 mm, lecz istnieje możliwość wykonania dowolnej innej szerokości na zamówienie.

Panele dekoracyjne

Nowoczesne ścienne panele dekoracyjne to sposób na stworzenie wyróżniającej się aranżacji. Stanowią namiastkę naturalności dla osób, które pragną być blisko przyrody. Dzięki panelom dekoracyjnym od California Trading każdy zyskuje możliwość delektowania się przytulną atmosferą w swojej kuchni czy salonie. Produkty te to transparentne płyty wytwarzane na bazie żywic z zatopionymi w środku elementami naturalnych roślin np. traw, liści, gałęzi. Można je stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Zamki drzwiowe

Zamki drzwiowe wchodzące w skład California Trading wyróżniają się cichą pracą oraz trwałością. Zamki drzwiowe magnetyczne z regulowaną blachą zaczepową wyglądają estetycznie i odznaczają się bezawaryjnością. Mogą być stosowane w różnego typu pomieszczeniach, zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych, szkołach czy szpitalach.