Mimo coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych to i tak żaden producent sprzętu AGD nie jest w stanie zapewnić bezawaryjnego użytkowania swoich modeli pralek, zmywarek czy kuchenek indukcyjnych. Usterki zdarzają się, a wtedy do wyboru pozostają dwie opcje. Można kupić nowe urządzenie albo wezwać serwis ADG. Ta pierwsza wydaje się wygodniejsza, jednak dla mieszkańców województwa śląskiego znacznie lepszym rozwiązaniem okazuje się wezwanie serwisu Fix AGD, i to z kilku powodów.

Oddech dla planety – naprawa zmywarek, pralek i płyt indukcyjnych

Nie zawsze pierwsza myśl jest dobra. Awaria sprzętu ADD zazwyczaj skłania do wyrzucenia uszkodzonego produktu, aby zastąpić go nowym. Warto wtedy sobie uświadomić, że problem zalegających elektrośmieci staje się coraz poważniejszy. Co roku niemal 200 tys. ton elektroodpadów w ogóle nie podlega przetworzeniu, a to dane wyłącznie z Polski. W skali światowej wygląda to jeszcze gorzej. Każdy wyrzucony na śmietnik sprzęt może powodować przenikanie do gleby i wód gruntowych szkodliwych pierwiastków jak freon, kadm czy rtęć. Dlatego przed podjęciem decyzji o wymianie pralki, która zaczęła przeciekać lub zmywarki, która przestała dobrze myć talerze i garnki warto spróbować innego rozwiązania. Wezwanie fachowca Fix AGD do naprawy sprzętu sprawi, że nie tylko środowisko nieco odetchnie, ale także budżet domowy mniej ucierpi.

naprawa zmywarek śląsk

Serwis FixAgd.pl na śląsku to gwarancja sprawnej i rzetelnej naprawy pralki, zmywarki czy indukcji.

Ekonomiczny pomysł na naprawę sprzętu AGD

W wielu przypadkach łatwo uporać się z problemem dotyczącym prawidłowego funkcjonowania urządzeń AGD. Najczęściej wystarczy wymiana użytej części, aby pralka czy płyta indukcyjna ponownie działała bez zarzutu. Co ważne, z reguły wiąże się to ze znacznie mniejszymi kosztami w porównaniu z wymianą sprzętu na nowy. Konkretne oszczędności w kieszeni z pewnością docenią nawet te osoby, którym kwestie ochrony środowiska są raczej dalsze niż bliższe.

Mobilny serwis AGD na Śląsku

Niektórych może przerażać wizja transportu uszkodzonego urządzenia do punktu usługowego, jednak Fix AGD zapewnia szybki dojazd do klienta. To duże ułatwienie, a zarazem kolejne oszczędności – przecież trudno byłoby przewieźć pralkę lub zmywarkę zwykłym samochodem osobowym. Za pojawienie się fachowców nie trzeba dodatkowo płacić, podobnie jak za postawienie rzetelnej diagnozy. Warto podkreślić, że w razie wysokiego stopnia zużycia danego sprzętu, to Fix AGD oceni, czy rzeczywiście taka naprawa ma uzasadnienie ekonomiczne. Klient zatem jest informowany o kosztach po czynnościach sprawdzających, aby podjąć ostateczną decyzję – wymieniać czy kupować nowe urządzenie.

Naprawa bezpośrednio na miejscu to duża wygoda, a często też oszczędność czasu. Nie trzeba jechać do sklepu albo zamawiać online, a potem czekać na transport zamówionej pralki, zmywarki, płyty indukcyjnej czy kupionego piekarnika. Profesjonalny serwis AGD wykorzystuje części dobrych, sprawdzonych producentów. Dzięki temu sprzęt ponownie działa bez zarzutu. Na zrealizowaną naprawę jest udzielana gwarancja, a w domu klienta pozostaje porządek.