Jesteś przedsiębiorcą i posiadasz własny biznes? A może dopiero zastanawiasz się nad otworzeniem własnej działalności gospodarczej. Niezależnie od tego, na którym etapie jesteś, na pewno warto abyś przetestował zupełnie za darmo program do fakturowania od Mega-Tech Faktura Small Business Handel. My to zrobiliśmy i jesteśmy mile zaskoczeni. Co to za program?

Program dla małych i średnich przedsiębiorstw

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel został stworzony po to by umożliwić przedsiębiorcy szybkie i proste fakturowanie. To rozwiązanie dedykowanym małym i średniej wielkości firmom. Jeżeli chcesz rozwijać swój biznes i coraz więcej sprzedawać, wówczas z pewnością będziesz też więcej fakturować. Program Faktura Small Business Handel na pewno w tym pomoże.

Co wyróżnia program Faktura Small Business?

Oprogramowanie zostało tak przygotowane przez producenta, aby było maksymalnie proste w obsłudze i funkcjonalne. Wystawianie faktur VAT, bez VAT, proforma, korekt, not, wezwań do zapłaty, VAT marża i wiele więcej rodzajów dokumentów jest bardzo proste i trwa kilka chwil. Program posiada funkcję, które pozwalają np. automatycznie pobierać dane kontrahentów z bazy CEIDG, czy z NBP aktualny średni kurs waluty, co znacznie przyśpiesza cały proces fakturowania. Przygotowane dokumenty można następnie przesłać do klientów e-mailem oraz wyeksportować do znanych programów księgowych. Program ten to nie tylko narzędzie do wystawiania faktur, ale też do przygotowania plików JPK. FSBH zawiera również moduł magazynowy, co pozwala bezproblemowo z poziomu programu zarządzać stanami magazynowymi. Program wskaże braki towarów np. przy wystawianiu faktur. Inwentaryzacja również jest szybka i prosta.

Praca na wielu stanowiskach i bezpieczeństwo danych

FSBH to prosty program do faktur, który daje możliwość pracy na wielu stanowiskach jednocześnie przez kilku użytkowników. Wszystko dzięki opcji pracy wielostanowiskowej, którą proponuje producent. Z użyciem wspólnej bazy danych wprowadzone przez jednego korzystającego dane będą widoczne dla pozostałych użytkowników. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie, gdy firma się rozwija i jest potrzeba praca większej liczby osób. Dodatkowym atutem programu jest usługa eArchiwum. Włączenie jej pozwala na bezpieczne przechowywania danych poprzez tworzenie ich kopii zapisowej i przesłanie na serwer. Funkcjonalność ta pozwala odzyskać dane, jeżeli np. dojdzie do utraty komputera lub zapisanych na nim danych w wyniku zawirusowania systemu.

Poszukując programu do prowadzenia sklepu, w którym konieczne jest fakturowanie i jednoczesna kontrola magazynu, na pewno warto sprawdzić program od Mega-Tech. Dla nas to gwarancja prostego fakturowania, które jest zgodne z obowiązującymi przepisami i pozwala bezpiecznie wystawiać faktury.