Odpowiedni dobór pościeli dla dziecka jest niezwykle ważna. Musi ona być delikatna i wykonana z naturalnych materiałów. Warto postawić na pościel na zamówienie.

Pościel handmade

Pościel tworzona jest ręcznie, od samych podstaw. Produkowana jest w Polsce, co zapewnia o najwyższej jakości wykonania. Na każdym etapie produkcji dba się o najmniejszy szczegół. Wykonywana z pasją pościel na zamówienie, będzie idealnym wyborem dla dziecka.

Artykuły dla niemowląt i dzieci spełniają wszelkie standardy światowe. Są bezpieczne dla skóry dziecka – wykonuje się je z certyfikowanej, atestowanej bawełny. Każda z tkanin podlega specjalnym testom, które za zadanie mają zapewnić o bezpieczeństwie dziecka. Każdemu rodzicowi zależy na jak największej radości i zdrowiu dziecka.

Dlaczego warto postawić na ręcznie wykonywaną pościel?

Pościel handmade spełnia wszelkie wymogi europejskie związane z bezpieczeństwem. Co za tym idzie, jest to najbardziej odpowiedni wybór dla dziecka. Komfort i wygoda najmłodszych jest najważniejsze – warto więc zapewnić im pościel, która te wymagania spełni. 

Pościel wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów i certyfikowanych tkanin. Przechodzą one specjalne testy, a wypełnienie pościeli jest antyalergiczne i anty-palne. Co ciekawe, pościel na zamówienie gwarantuje wybór grubości wypełnienia oraz wymiarów pościeli. Wszystko jest tworzone indywidualnie, z myślą o kliencie i jego komforcie.

Szeroki wybór

Różnorodność wyboru pościeli jest bardzo duża. Sklep oferuje pościel w różnych wariantach kolorystycznych i w wielu wzorach. Jest to niezwykle ważny aspekt, który pozwoli na wybór pościeli z motywem, który interesuje dziecko. Rozwój pasji i zainteresowań powinno przejawiać się w całym pokoju dziecka. Również pościel może w tym pomóc. Dziewczynka, która uwielbia kwiaty, może wybrać pościel z delikatnym kwiatowym motywem. Dla chłopca interesującego się motoryzacją idealnie sprawdzi się pościel w samochodziki. Wszystko to daje dziecku poczucie wsparcia, komfortu i bezpieczeństwa.