Firma swoje działania koncentruje na obszarze województwa małopolskiego ale ciągle rozszerza obszar działalności na inne części Polski. W 2016 roku przedsiębiorstwo dołączyło do międzynarodowej grupy kapitałowej Orona. Było to możliwe dzięki wypracowanej przez lata pozy na rynku urządzeń dźwigowych. Firma oferuje modernizację i konserwację urządzeń transportu zbiorowego takich jak windy Kraków, schody ruchome, dźwigi towarowe i osobowe. Krakdźwig, którego siedzibą jest Kraków oferuje też usługi pogotowia dźwigowego, nie tylko w tym mieście ale też w Kielcach i Tarnowie. Montaż gwarantuje bezpieczeństwo dźwigów.

Urządzenia dźwigoweństwo korzystania 

Firma Krakdźwig  posiada w swojej ofercie urządzenia marki Orona 3G oraz oferuje profesjonalne usługi instalacji, serwisowania, modernizacji  wind. Urządzenia przeznaczone są do zastosowania w nowowybudowanych bądź istniejących blokach mieszkalnych, biurowcach, apartamentach, szpitalach czy lokalach usługowych. Dźwigi osobowe Orona z maszynownią lub bez zostały tak zaprojektowane, żeby spełnić oczekiwania wymagających klientów. Każda winda osobowa spełnia wszystkie wymogi techniczne i normy bezpieczeństwa. Małe dźwigi towarowe maja szerokie zastosowanie. Dźwig samochodowy – zamiast podjazdu na parkingach podziemnych gwarantuje więcej miejsc parkingowych. Dźwig szpitalny służy do transportu pacjentów na łóżkach i powinien znaleźć się w każdej placówce o więcej niż jedna kondygnacji. Firma Krakdźwig oferuje też  windy towarowe dla gastronomii, hoteli, urzędów. W asortymencie znajdują się również windy platformy dla osób niepełnosprawnych przeznaczone do budynków użyteczności publicznej jak i domów prywatnych, które maja odpowiednie warunki do ich montażu. Jest też wybór dźwigów hydraulicznych. 

Serwis dźwigów i wind

Urządzenia oferowane przez firmę Krakdźwig objęte są gwarancją. W razie wystąpienia usterki nie z winy użytkownika czy wad fabrycznych serwis gwarancyjny jest przeprowadzany bezpłatnie. Serwis pogwarancyjny firma oferuje już po tym jak wygaśnie termin ochrony. Serwis urządzeń obejmuje sprawdzenie stanu lin nośnych, szczęk hamulcowych, zderzaków w podszybiu i wielu innych części, których sprawna praca uzależnia ich bezpieczeństwo. to, jakie elementy będą sprawdzane zależy od rodzaju dźwigu. 

Konserwacja wind i dźwigów

Firma świadczy tez usługi z zakresu konserwacji urządzeń. Gwarantuje to brak usterek podczas eksploatacji dźwigu. Redukuje do minimum ryzyko nagłej awarii urządzenia, konserwacja zapewnia bezpieczne z nich korzystanie. 

Pogotowie dźwigowe

Firma Krakdźwig prowadzi pogotowie dźwigowe w 3 miastach: Krakowie, Tarnowie i Kielcach. W razie wystąpienia nagłej usterki można zadzwonić pod podany numer. Działa 24h na dobę 7 dni w tygodniu. 

12 415 33 00  – Kraków

41 344 96 66  –  Kielce

14 629 70 41  – Tarnów