Przedpokój i korytarz to w domu i mieszkaniu miejsca, w których nie spędzamy tyle czasu, co we właściwych pomieszczeniach. Codziennie jednak przemierzamy je co najmniej kilka razy. Warto więc zadbać o to, aby meble do przedpokoju i meble na korytarz po pierwsze nie przeszkadzały, a po drugie pełniły rolę praktyczną. Sklep meblowy online Imperium Mebli ma doskonały wybór propozycji, dzięki którym znajdziesz meble idealnie pasujące do Twojego domu.

Co przyda się do przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze miejsce, do jakiego trafiamy po wejściu z zewnątrz. Oczywiście musi być tam wycieraczka, w którą wytrzemy buty, a kolejne dwa ważne meble do przedpokoju to szafka lub półka na buty oraz większa szafa na kurtki i płaszcze. W Imperium Mebli znajdziesz pomysłowe rozwiązania, które łączą w sobie dwie funkcjonalności – np. półkę na buty, która pełni zarazem rolę wygodnego siedziska. Przy większych przedpokojach, na przykład w kamienicy czy domu prywatnym, warto pomyśleć również o konsoli, na której zostawisz np. klucze czy portfel, do której pasuje lustro wiszące. Dzięki niemu sprawdzisz swój wygląd przed samym wyjściem.

Osobną kwestię stanowią szafy do przedpokoju. Nasz sklep meblowy online ma ich szeroki wybór – zaczynając od słupków, kończąc na szafach wnękowych z drzwiami przesuwnymi. Jak wszystkie propozycje od Imperium Mebli, także i one zostały  wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich długi czas eksploatacji oraz bezawaryjne użytkowanie. Różne gabaryty, kolory oraz rozwiązania dają Ci szerokie pole do popisu i umożliwiają znalezienie najbardziej funkcjonalnych, a przy tym najbardziej estetycznych modeli do przedpokoju w Twoim mieszkaniu!

Jakie meble do korytarza wybrać?

Korytarz nie jest tak oczywistym miejscem, jak przedpokój. Znajduje się on we wnętrzu domu, a możemy go wykorzystać do postawienia tam szafek, komód, konsol lub zawieszenia półek. Znajdą się na nich lub w nich rzeczy, których nie potrzebujemy na co dzień, jednak zawsze dobrze mieć je pod ręką. Takie meble do przedpokoju muszą oczywiście pasować stylistyką do aranżacji. W Imperium Mebli zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy duży wybór mebli tego typu w różnych stylach. Na pewno znajdziesz odpowiednie dla swojego domu.

Oczywiście to, jakie meble można wybrać, ogranicza szerokość i długość korytarza. Szafka nie może utrudniać przechodzenia przez korytarz, ale być do niego dodatkiem, który nie zajmuje cennego miejsca. W domach prywatnych doskonale sprawdzą się na korytarzach stoliki z okrągłym blatem. Można przyozdobić je kwiatami doniczkowymi dla dodania im estetyki.

Imperium Mebli – Twój sklep meblowy online

Duży wybór mebli do przedpokoju oraz mebli do korytarza sprawia, że Imperium Mebli jest sklepem meblowym online, któremu warto zaufać. Tym bardziej że z wysoką jakością proponowanych produktów idą w parze atrakcyjne, bardzo przystępne ceny. Jeśli więc chcesz mieszkać na co dzień w estetycznym otoczeniu. Sprawdź ofertę naszego sklepu już dzisiaj!