W ostatnich latach zapotrzebowanie na te budynki gwałtownie wzrosło. Tak, porozmawiajmy o kontenerach biurowych. Powstają zarówno jako samodzielne budynki, jak i jako elementy większych prefabrykowanych konstrukcji modułowych. Dlaczego bardzo szybko zdobyli popularność? Wszystko dzięki niezawodności i łatwości obsługi. Stabilne konstrukcje ramowe sprawiają, że nowoczesne kontenery biurowe są najbardziej przystępną cenowo opcją, tym bardziej o wysokiej jakości.

Zalety kontenerów biurowych

  • Nie są wymagane żadne dodatkowe prace instalacyjne. Kontenery dostarczane są do klienta z gotowymi konstrukcjami metalowymi. Nie musisz rozumieć rysunków, schematów, śledzić pracy wykonawcy itp., po prostu przystąp do dalszej aranżacji pawilonu. Jako ogniwa w jednym łańcuchu ta zaleta łączy się z innymi;
  • Unikalna modułowa technologia pomaga w łatwym transporcie konstrukcji. W każdym razie musisz przenieść kontener biurowy w wyznaczone miejsce. Jeśli jest ciężki lub ma ograniczoną mobilność, dodaje się wiele niedogodności. Konstrukcje Modulex są lekkie i kompaktowe. W jednej ciężarówce można przetransportować do ośmiu kontenerów;
  • Cena. Nie możemy nie zauważyć jasnych korzyści. Można to prześledzić zarówno w koszcie materiałów dla producenta kontenerów biurowych, jak i w koszcie montażu oraz w koszcie transportu.
  • Przyjazność dla środowiska, ergonomia i lot wyobraźni. Nie chodzi o samą ramę, ale o zaaranżowanie kontenera biurowego. Dowolne materiały, kształty, decyzje projektowe – wszystko zależy od Twoich celów, gustu i upodobań.

Czy istnieje alternatywa?

Zdecydowanie tak! Skupiliśmy się na projektach, które są gotowe. Ale na rynku zawsze można znaleźć drugą opcję: towary producenta kontenerów biurowych Modulex. Ich osobliwością jest to, że składają się na miejscu. Na płac budowy dostarczany jest komplet wszystkiego, czego potrzebujesz od producenta: drzwi, okna, komunikacje elektryczne, urządzenia oświetleniowe itp.

Gdzie są używane nowoczesne kontenery biurowe? Dziś są wykorzystywane na budowach, jako część biurowca czy jako biuro dla małych firm.

Kto pomoże?

Firma produkująca kontenery modułowe „Modulex” realizuje Twój projekt w zaledwie 15-30 dni i zamontuje go w nie dłużej niż w dwa tygodnie. A przy tym przestrzega wszystkich wymagań państwowych. Dlatego od 14 lat są w czołówce rynku i biorą pełną odpowiedzialność za swoje usługi z 25-letnią gwarancją.