Precyzyjne wykończenie przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych wymaga zastosowania materiałów najwyższej jakości. Efektywne i wydajne ocieplenie budynku nie zda testu, jeśli umieszczone w obiekcie okna nie będą spełniać obecnych standardów. Doskonała szczelność pozwala na redukcję kosztów związanych z ogrzewaniem w okresie zimowym. Odczuwalne straty ciepła mogą powodować także dyskomfort związany ze zbyt niską temperaturą.

Framex – doświadczenie i innowacje

Firma może poszczycić się 30 – sto letnią tradycją w produkcji okien i drzwi. W tym okresie niejednokrotnie wprowadzała na rynek produkty innowacyjne, celem spełnienia zmieniających się, coraz bardziej wyśrubowanych standardów. W jubileuszowym roku, wraz z nowymi restrykcjami związanymi z oknami, do sprzedaży wprowadzono model “Perllo”. Producent wykorzystał nie tylko nowoczesne, wysokiej jakości materiały, ale także zaawansowane systemy, mające na celu maksymalną redukcję strat ciepła w budynku.

Doskonały system produkcyjny

Okna mają nie tylko redukować hałas i zapewniać ciepło w pomieszczeniach, stosowane są przede wszystkim, aby zapewnić dostęp do światła dziennego. Przestronne i dobrze oświetlone pokoje to poczucie komfortu, wygody oraz funkcjonalność. Dlatego okna z systemem wąskich ram stworzone zostały o maksymalizacji ilości światła słonecznego, które wpada do pomieszczeń. Jednocześnie wykorzystano potrójne przeszklenie, które efektywnie wpływa na zmniejszenie hałasów z zewnątrz.

Okna zapewniające doskonałe ocieplenie

Technologia rdzenia izolowanego termicznie IKD to innowacyjne rozwiązanie, którego celem jest zmniejszenie strat ciepła w pomieszczeniu. W obliczu nowoczesnych metod ocieplania budynków, które wykazują wysoką skuteczność w tego typu zadaniach, zmianie uległy także standardy dotyczące okien i drzwi. Firma Framex Okna Szczecin, poprzez doświadczenie i kreatywność, doskonale spełnia wszelkie, nowe wymogi budowlane. Jednak nie tylko względy praktyczne odgrywają istotną rolę. Także estetyka, precyzyjne wykończenie, nowoczesny design są elementami charakterystycznymi dla tej firmy. Szeroki wybór kolorystyki okien i drzwi przekłada się na łatwiejsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania, spójnego z ogólnym wystrojem poszczególnych przestrzeni.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, utrzymane w nowoczesnej stylistyce, dopasowane do potrzeb rynku – drzwi firmy Framex to faworyt jeśli chodzi o wykończenie przestrzeni mieszkalnych. Pewny swoich wyrobów producent oferuje gwarancję na swoje produkty.