Meble są nieodłącznym elementem wystroju praktycznie każdego pomieszczenia w domu, mieszkaniu, biurze czy restauracji. Bez względu na to, czy dysponujemy małym salonem z aneksem kuchennym, czy dużą jadalnią i pomieszczeniem dziennym, wszędzie do komfortowego wypoczynku będą niezbędne sofy, krzesła, fotele czy stołki barowe. To, jaki rodzaj mebli wypoczynkowych wybierzemy, może mieć jednak duży wpływ na komfort, estetykę i trwałość w kolejnych latach. Tu z pomocą przychodzi Domokoncept — salon meblowy w Szczecinie, który skupia się na wyselekcjonowanych meblach polskich producentów. Dzięki temu w jednym miejscu mamy do wyboru ponad tysiąc unikalnych modeli w dziesiątkach wariantów wykończenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są zalety polskich mebli i dlaczego warto wybrać się do salonu meblowego Domokoncept w Szczecinie, sprawdź koniecznie ten wpis.

Domokoncept — Salon meblowy w Szczecinie

Sofa z funkcją spania

Sofa rozkładana czy sofa z funkcją spania to najczęściej spotykane określenia sofy, którą możemy spotkać w wielu mieszkaniach o niewielkich rozmiarach. Połączenie funkcjonalności sofy, czyli mebla pozwalającego wypoczywać w dzień oraz przestrzeni do spania w jednym, z pewnością wpływa pozytywnie na jego możliwości aranżacji w małych pomieszczeniach, gdzie nie ma możliwości postawienia obok siebie tych dwóch mebli.
Sofy z funkcją spania to również najczęściej wyszukiwane meble wypoczynkowe. Dlatego też warto dokładniej sprawdzić możliwości, jakie są oferowane przez firmę SITS, która do perfekcji opanowała system składania i rozkładania przestrzeni przeznaczonej do spania. Sofy z funkcją spania SITS wyróżnia przede wszystkim pełnowymiarowy materac, jaki znajdziemy w klasycznej bryle sofy. To właśnie ten element tak bardzo wyróżnia sofy SITS na tle innych producentów tego rodzaju mebli wypoczynkowych. Decydując się na sofę firmy SITS, otrzymujemy nie tylko piękny mebel wypoczynkowy, ale również niezwykle komfortowy materac, jaki jest dostępny w wielu modelach tej firmy. Dzięki połączeniu pełnowymiarowego materaca do spania i sofy możemy przenocować naszych gości w komfortowych warunkach, nawet gdy dysponujemy niewielkim salonem. W tym miejscu na największą uwagę zasługują modele Henry oraz Felix, które są dostępne w wielu wariantach sofy klasycznej, jak i narożnej, gdzie do dyspozycji mamy materac o grubości 14 centymetrów i szerokości od 80 do 160 centymetrów.

Sofa modułowa

Sofa modułowa podobnie jak sofa z funkcją spania to mebel wypoczynkowy, który może pełnić wiele różnych funkcji. Dzięki swojej modułowej budowie ten rodzaj sofy może przypaść do gustu osobom, które chcą mieć pełną kontrolę nad tym, jak wygląda ich salon w zależności od konkretnych okoliczności. Dzięki oddzielnie funkcjonującym modułom sofa modułowa może być zarówno dwoma odrębnymi narożnikami, jak i jedną dużą sofą w kształcie podkowy. To właśnie możliwość dowolnego ustawienia wybranych elementów sofy, które mogą tworzyć autonomiczne moduły oraz współgrające ze sobą elementy większego mebla sprawia, że sofa modułowa w każdym momencie naszego życia może tworzyć dopasowane do naszych potrzeb miejsce relaksu.

Sofa modułowa Bergamo od Aris Concept

Bergamo to sofa modułowa firmy Aris Concept, która może składać się z kilkunastu różnych modułów tworzących całość. W specyfice tego mebla znajdziemy zarówno elementy narożne, jak i możliwość wyboru wielu wybarwień drewna czy kolorów tkanin, co pozwala nam na bardzo duży zakres personalizacji sofy modułowej.

Domokoncept — Salon meblowy w Szczecinie

Sofa modułowa Fumio

Sofa Fumio to niezwykle nowoczesny i luksusowy model sofy modułowej firmy Aris Concept, który jest oferowany w ponad 500 wzorach tkanin. Model sofy Fumio od Aris Concept wyróżnia przede wszystkim siedzisko i oparcie wypełnione pierzem, które zapewnia niezwykle wysoki komfort wypoczynku oraz wygodę podczas dłuższego siedzenia. Ten model sofy został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających osobach, dla których zarówno wzornictwo, jak i wygoda muszą być na najwyższym poziomie. Warto zauważyć, że w tym modelu, producent daje nam do dyspozycji aż 14 modułów, na co składają się dwie części narożne, moduły jednosiedziskowe bez oraz podłokietnikiem i trzy wersje otomany.

Domokoncept — Salon meblowy w Szczecinie

Szukając designerskich mebli polskich producentów, nie możemy przejść obojętnie obok salonu meblowego Domokoncept, który jest niezwykle wyjątkowym miejscem, jeśli chodzi o zakres oferty w sklepie stacjonarnym oraz online. Dopracowane wzornictwo oraz ogromny wybór tkanin sprawiają, że salon meblowy Domokoncept daje nam niemal nieograniczone możliwości w konfiguracji mebli do salonu, jadalni czy sypialni. Domowa atmosfera oraz gotowe aranżacje mebli to kolejny element, który przykuwa uwagę w salonie meblowym Domokoncept. To właśnie dbałość o szczegóły i chęć odtworzenia przestrzeni, jaką mamy w wielu domach i mieszkaniach, z łatwością pozwalają wybrać wymarzoną sofę czy fotel do salonu.

Skupienie uwagi na polskich producentach, takich jak Fameg, Paged, SITS, Comforty czy Aris Concept, daje nam pełne spektrum możliwości wyboru wysokiej jakości produktów, które będą cieszyły nas swoim designem oraz trwałością przez wiele lat.
Ponad tysiąc niezwykle dopracowanych pozycji w sklepie meblowym online, które są dostępne w wielu wariantach, wybarwieniach drewna czy rodzajach tkanin, daje nam niemal nieskończoną ilość kombinacji. W salonie meblowym możemy w pełni urządzić salon, przedpokój, jadalnię czy sypialnie. Oprócz sof, foteli, krzeseł i stołów znajdziemy również dywany, elementy oświetlenia, akcesoria, dekoracje ścienne, narzuty, pledy, poduszki czy pościel.
Wybierając się do salonu meblowego Domokoncept w Szczecinie, możemy liczyć na doradztwo oraz pomoc w doborze mebli. Możliwość skorzystania z renomowanych projektantów, bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wzorników i szybki termin realizacji zamówień sprawiają, że Domokoncept jest wyjątkowym miejscem na mapie Szczecina.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie salonu meblowego Domokoncept lub szukasz inspiracji do swojego salonu, czy sypialni, sprawdź koniecznie stronę internetową www.domokoncept.pl lub wybierz się do lokalnego salonu przy ulicy Santockiej 39 w Szczecinie.