Zegary zawsze można dostrzec w biurach, mimo że wszyscy korzystają z komputerów, które również wyświetlają aktualny czas w prawym dolnym rogu. Jednak powszechna cyfryzacja nie wyparła analogowych zegarów, które są równie często kupowane, jak jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu. Warto wykorzystać ten trend, aby reklamować swoje usługi. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jakie są najpopularniejsze rodzaje zegarów reklamowych, dlaczego warto zakupić takie zegary, gdzie można zakupić zegary reklamowe oraz jak wygląda przykładowy zegar ścienny reklamowy.

1. Zegary reklamowe – poznaj ich najpopularniejsze rodzaje

2. Zegary ścienne – dlaczego warto zamówić taki zegar?

3. Zegary ścienne reklamowe – jak wygląda przykładowy egzemplarz?

4. Gdzie warto zamówić zegary reklamowe do swojej firmy?

Zegary reklamowe – poznaj ich najpopularniejsze rodzaje

Obecnie, najczęściej wybieranymi zegarami reklamowymi są nowoczesne zegary ścienne z logo firmy, reklamowe zegary z nadrukiem oraz zegary ścienne reklamowe. To doskonały gadżet reklamowy. Każdy z tych zegarów daje dużo możliwości umieszczenia reklamy firmy, tak aby była dobrze widoczna. Co ważne, mimo że reklama firmy przedstawiona jako logo firmowe czy słynny motyw jest widoczny na tarczy zegara, to zegar wciąż wykonuje swoje podstawowe zadanie – pokazuje czas.

Zegary ścienne – dlaczego warto zamówić taki zegar?

Jeśli interesują cię gadżety reklamowe to warto zamówić zegary reklamowe i wręczyć je swoim kontrahentom podczas następnego spotkania. Takie działanie ma wiele zalet, o których warto pomyśleć przed dokonaniem zakupu. Oto niektóre z nich warte uwagi:

– zegar ścienny reklamowy często wisi na ścianach w siedzibach kontrahentów. Poza wskazywaniem czasu, zegar ścienny z logo dyskretnie przypomina o firmie podczas każdego zerknięcia na tarczę zegara.

– profesjonalnie wykonane zegary reklamowe z nadrukiem wyglądają ładnie i estetycznie – są również ozdobą w biurze kontrahenta.

– Zegary ścienne z logo firmy dobrze kojarzą się z firmą, która podarowała ten gadżet reklamowy. Nie każda firma oferuje takie prezenty.

Zegary ścienne reklamowe – jak wygląda przykładowy egzemplarz?

Producent zegarów reklamowych ma wiele zegarów w swojej ofercie, które warto zakupić do swojej firmy. Jednym z nich jest zegar ścienny reklamowy 501 reflex blue, 25cm. Jest to zegar wykonany całkowicie z plastiku, a jego obudowa jest dostępna w wielu kolorach, takich jak: biały, czerwony, czarny, żółty czy reflux blue. Projekt tarczy jest wykonywany indywidualnie, według preferencji klienta. Najczęściej tarcza zegarowa posiada logo firmy na tle, które dobrze kontrastuje z logiem. Średnica zegar oraz tarczy zegara wynosi około 25 centymetrów. Zegar ścienny jest zasilany bateriami LR6 (AA) alkalicznymi. Taki zegar ścienny może być zamówiony w ilości hurtowej. Cena dostawy wynosi około 40 zł. Czas realizacji waha się od dwóch do trzech tygodni.

Gdzie warto zamówić zegary reklamowe do swojej firmy?

Produkty takie jak gadżety reklamowe, zegarki naręczne, zegary reklamowe ścienne oraz inne produkty, które będą wykorzystane w promocji firmy warto zamówić bezpośrednio u producenta. Polscy producenci słyną z wysokiej klasy produktów, które są znacznie trwalsze niż przedmioty sprowadzane z Chin. Warto podkreślić, że większość takich produktów lub półproduktów jest wykonywanych na terenie Polski. Dzięki zakupowi polskich artykułów, możemy reklamować naszą firmę wśród naszych współpracowników i kontrahentów, jak i również wspierać polskich przedsiębiorców.