Jeśli jesteś w trakcie remontu lub po prostu jesteś ciekawy nowości ze świata elektronarzędzi to z pewnością zainteresuje Cię poniższy tekst. Dowiesz się z niego o jednej z najbardziej popularnych marek produkującej elektronarzędzia oraz o tym co dokładnie ma w swojej ofercie.

O marce Milwaukee

Marka Milwaukee istniejąca od 1924 roku jest jedną z czołowych marek działających w branży narzędziowej. Zalicza się do grupy Techtronic Industries Co Ltd. Obecnie producent zatrudnia ponad tysiąc pracowników, którzy zajmują się produkcją oraz sprzedażą narzędzi. W swojej bogatej ofercie posiadają ponad pół tysiąca elektronarzędzi oraz kilka tysięcy akcesoriów. W ich skład wchodzą wszelkiego rodzaju narzędzia do wkręcania i wiercenia. Oprócz przewodowych wiertarek wszystkie narzędzia są bezprzewodowe co wpływa korzystnie na jakość ich użytkowania.

Gdzie kupić narzędzia Milwaukee?

Marka Milwaukee cieszy się popularnością – zarówno wśród majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Szukając miejsca do zakupu tych elektronarzędzi warto wybrać taki sklep, którego oferta jest szeroka. Pozwoli to na lepszy wybór i porównanie oferowanych wkrętarek. Pod linkiem znajdziesz pełną listę, jakie narzędzia Milwaukee można zakupić w sklepie Aku Tools – w tej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Najpopularniejsze modele wkrętarek marki Milwaukee

Dostępnych jest wiele wkrętarek spełniających przeróżne parametry tak aby każdy mógł znaleźć narzędzie idealne do swoich potrzeb. Poniżej przedstawione są najpopularniejsze modele elektronarzędzi marki Milwaukee.

Wkrętarka udarowa Milwaukee M18 Fuel One-Key

Wiertarko-wkrętarka posiadająca moment obrotowy na poziomie 135 Nm co daje wyższą wydajność mocy pod obciążeniem. Zaletą z pewnością jest kompaktowa budowa – zaledwie 175 mm długości, świetnie sprawdza się przy pracy z ograniczoną przestrzenią. Dzięki innowacyjnej technologii pozwalającej łączyć się z aplikacją One-Key poprzez bluetooth w swoim telefonie możemy w dowolnym momencie sprawdzić lokalizację narzędzia. Jest to świetny system zapobiegający kradzieży.

Subkompaktowa wkrętarka udarowa z wymiennym uchwytem M12

Jest to urządzenie wielofunkcyjne łączące w sobie aż sześć różnych funkcji. Akumulator REDLITHIUM™-ION zapewnia najwyższej jakości wydajność pod względem wykonania. System bateryjny pozwala na podłączenie wszystkich akumulatorów z serii Milwaukee 12.

Wkrętarka udarowa Milwaukee M28 Heavy Duty

Idealnie nadaje się do ciężkich prac, dzięki swojemu silnikowi z momentem obrotowym na poziomie 90 Nm i odpornością na trudne warunki pracy. Aby maksymalnie wydłużyć żywotność akumulatora urządzenie posiada zabezpieczenie REDLINK, chroniące przed obciążeniem.

Zestawy narzędzi Milwaukee dostępne w sklepie AKU Tools

Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M12

Bardzo poręczna, mająca 175 mm długości wkrętarka nadająca się idealnie do trudno dostępnych miejsc. Ulepszony chwyt zapewnia większą kontrolę trzymania. Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik naładowania baterii, przez co zawsze jesteśmy w stanie sprawdzić ile czasu pracy nam pozostało.

Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M4

Jest to kompaktowa wiertarka o długości 244 mm posiadająca 2-biegową skrzynię biegów. Podobnie jak w poprzednim modelu tak i tutaj zamontowany został wskaźnik pokazujący stan naładowania baterii. Dodatkowo komfortu pracy dodaje sześciokątny chwyt ¼”, który pozwala na szybka wymianę końcówek z użyciem tylko jednej ręki.

To jedynie kilka z przykładowych elektronarzędzi znajdujących się w ofercie marki Milwaukee. Ceny wkrętarek pochodzących od tego producenta wahają się od 2556 zł za wiertarko-wkrętarkę akumulatorową M18, poprzez 863 zł za wkrętarki Milwaukee z udarem 82 Nm M18 18v. Na rynku nie brakuje również narzędzi bardziej przystępnych cenowo takich jak wkrętarka kątowa C12 RAD-0 w cenie 442 zł. Marka Milwaukee cieszy się wielką popularnością oraz posiada bardzo dobre opinie konsumentów. Myślę, że w ich ofercie każdy znajdzie narzędzie idealnie przystosowane dla swoich prac.