O wyborze mieszkania idealnego decyduje głównie jego lokalizacja. To kryterium pojawia się w pierwszych planach, związanych z inwestycją na rynku nieruchomości. W przypadku mieszkań deweloperskich, czyli lokali mieszkalnych nowych, przygotowanych do wykończenia pod klucz przez nabywcę nie musisz kierować się jedynie atrakcyjnym położeniem budynku. Wybierając mieszkanie masz do wyboru kilka typów lokali, które cechuje ogromna funkcjonalność, zaplanowana z myślą o zróżnicowanej grupie potencjalnych odbiorców. Jakie mieszkania Trójmiasto cieszą się największym zainteresowaniem?

Nowe mieszkania do 40 m²

Wybierane przez inwestorów na wynajem, osoby młode, poszukując swojego pierwszego mieszkania oraz seniorów, zamieniających przestronne domy na wygodne lokum mieszkania o powierzchni do 40 m² (opcjonalnie do 50 m²) to niezwykle funkcjonalne lokale mieszkalne, wyposażone w kuchnię, otwartą na pokój dzienny, osobną sypialnię z miejscem na pojemną szafę oraz łazienkę i przedpokój, w których nie brakuje przestrzeni do wygodnego życia na co dzień. Mieszkanie dwupokojowe o niewielkim metrażu, dostępne w ofercie https://hsdom.pl/ zachwycają dużymi balkonami i tarasami, zwiększającymi komfort oraz praktycznymi komórkami lokatorskimi, w których można przechowywać sprzęty i przedmioty, na które nie ma miejsca wewnątrz. Duże otwory okienne zagwarantują naturalne doświetlenie.

Trzypokojowe mieszkania w standardzie deweloperskim

Rodziny najczęściej skłaniają się ku mieszkaniom trzypokojowym, wyposażonym w dwie osobne sypialnie, salon z kuchnią w aneksie, przestronny przedpokój (opcjonalnie garderobę), dużą łazienkę oraz piękny taras lub balkon. Deweloperskie mieszkania Trójmiasto, dedykowane rodzinom posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń i starannie zaaranżowaną przestrzeń, w której każdy metr kwadratowy ma swoje przeznaczenie. Nie ma tutaj przypadkowych rozwiązań. Dzięki dokładnemu rozplanowaniu przestrzeń mieszkalna jest funkcjonalna, umożliwia przechowywanie oraz spędzanie czasu z najbliższymi w nowoczesnej strefie dziennej mieszkania.

Przestronne apartamenty powyżej 70 m²

Nowoczesne mieszkania Trójmiasto? Apartamenty czteropokojowe to oferta, wybierana przez duże rodziny oraz miłośników bezkompromisowych, luksusowych rozwiązań. Jeśli cenisz komfort na najwyższym poziomie, te nowoczesne, rozkładowe mieszkania są dla Ciebie. Zwłaszcza, że inwestycja HS DOM zlokalizowana jest zaledwie 20 minut drogi od centrum Gdyni oraz 30 minut drogi od Półwyspu Helskiego. Spokojna przystań czy miejsce do życia z najbliższymi?