W dzisiejszych czasach wielu dąży do idealnego wystroju swojego wnętrza czy to do domowego zacisza, biurowej przestrzeni czy barowego parkietu na którym bawić się będzie setka osób tygodniowo. Budując ten idealny zakątek skupić się musimy na wielu czynnikach, oświetleniu, kolorze ścian czy akcesoriach które wypełnią cztery ściany. Niezmiennie jednak bardzo ważnym elementem są meble które to będą budować uczucie przytulnego pomieszczenia u każdego kto nas odwiedzi. Bardzo pomocne w budowaniu takiego efektu mogą okazać się hokery i w tym tekście postaramy się powiedzieć dlaczego są to idealne meble dla Ciebie. 

Meble znane głównie z barów

Hokery kojarzone są przede wszystkim z barów. Są to bardzo często stojące przy samej ladzie wysokie krzesła dzięki którym możemy zasiąść przy samej barowej ladzie i cieszyć się zamówionym przez siebie napojem. Zajmują mało miejsca, a przez wysoko ustawione siedzisko umożliwiają nawet kilkugodzinne wygodne posiedzenie. 

Idealne meble dla małej jadalni

Nie każdy posiada wielką i przestronną jadalnię w której zmieści się wielki stół z kilkoma krzesłami. Posiadając małą kawalerkę nie musimy martwić się o to że będziemy musieli jeść na stojąco. Bardzo dobrym wyborem w takiej sytuacji jest mały, ale wysoki stolik barowy oraz dwa hokery z dobranymi do niego wysokościami. Taki zestaw zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż standardowy stół ale też daje efekt nowoczesnego designu w naszym mieszkaniu. Szeroki wybór materiałów z których tworzy się hokery, cała paleta kolorów dają nam ogrom możliwości aranżacji wnętrza w taki sposób by to robiło jak największe wrażenie. 

Prestiżowa restauracja

Jeśli prowadzimy restaurację lub kawiarnię i chcemy sprawiać wrażenie luksusowego lokalu, możemy pomyśleć nad wystawieniem przed drzwiami kilku beczek wraz z hokerami do degustacji win lub popijania na świeżym powietrzu kawy lub herbaty. Umożliwi nam to wstawienie większej ilości takich siedzisk nawet na bardzo małej przestrzeni co jest szczególnie ważne w przypadku dysponowania małym metrażem. Miejsca takie przyciągną dodatkowych klientów swoim niepowtarzalnym klimatem, a dobre wino i aromatyczna kawa zatrzymają ich z nami na dłużej. 

Eksperymentowanie z wystrojem może dać nam niesamowite efekty których sami byśmy się nie spodziewali. Nie ważne czy mamy małe czy wielkie mieszkanie, prowadzimy bar lub kawiarnię, hokery to świetny wybór zapewniający nowoczesny lub klasyczny wygląd, a przede wszystkim wygodne miejsce przy którym możemy usiąść i zakosztować odrobiny relaksu by sprostać wyzwaniom jakie na nas czekają.