Garaże tynkowane to funkcjonalne i odporne na wiele negatywnych czynników zewnętrznych konstrukcje przystosowane do garażowania pojazdów. Produkcja garaży tynkowanych wymaga doświadczenia oraz przystosowanego do tego celu, profesjonalnego zaplecza technicznego, na które pozwolić sobie może niewiele firm. Blaszane garaże tynkowane są konstrukcjami stabilnymi, które szczycą się wygodą użytkowania a także estetycznym wyglądem – takie produkty zapewnić mogą jedynie najlepsi w branży producenci. Jak wygląda produkcja garaży tynkowanych na Śląsku? Co wyróżnia garaże tynkowane na tle innych, o podobnym przeznaczeniu konstrukcji? Czym różnią się garaże stalowe tynkowane od garaży blaszanych pokrytych tynkiem?

Blaszane garaże tynkowane – podstawowe informacje

Blaszane garaże tynkowane cieszą się stale rosnącą popularnością, co zasługą jest nie tylko ich wydajności oraz atrakcyjnego wyglądu ale również, przede wszystkim, doskonałych parametrów wytrzymałościowych oraz termoizolacji. Wpływ na oferowane przez blaszane garaże tynkowane aspekty ma ich budowa, na którą składają się płyty warstwowe. Z czego są one zrobione?

Blaszane garaże tynkowane stworzone z płyt warstwowych, znanych również jako płyty obornickie, zbudowane są według następującego wzoru. Ich wnętrze pokryte jest odporną na korozję i wilgoć blachą dostępną w różnych wariantach kolorystycznych, z czego najpopularniejszym jest oczywiście klasyczna biel. Blacha ta umożliwia montaż najróżniejszych akcesoriów wewnątrz garażu co czyni go przystosowanym do potrzeb użytkownika oraz funkcjonalnym. Kolejną warstwą, w którą wyposażone są blaszane garaże tynkowane, jest rdzeń z pianki poliuretanowej lub styropianu, gwarantujący izolację cieplną i pozwalający na korzystanie z garażu niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Rdzeń ten pokryty jest kolejną warstwą blachy, która również oferuje antykorozyjność, ale również stanowi wzmocnienie konstrukcji garażu oraz zabezpieczenie przed ewentualnym włamaniem. Na samym końcu garaże blaszane tynkowane wykańczane są tynkiem zapewniającym ich estetyczny wygląd zewnętrzny a także pozwalający na dopasowanie ich kolorystycznie do otaczającego je budownictwa.

Garaże stalowe tynkowane a garaże blaszane – czy są między nimi różnice?

Garaże stalowe tynkowane niczym nie różnią się od tych blaszanych. Wykonana z wytrzymałej stali blacha jest jednym z głównych budulców, które wykorzystywane są przy realizacjach takich jak garaże stalowe tynkowane. Podobnie więc jak inne garaże tynkowane, również garaże stalowe tynkowane oferują doskonałe parametry techniczne i wytrzymałościowe a także nowoczesny i stylowy wygląd. Warto wspomnieć również o tym, że garaże stalowe tynkowane są również gwarancją zapewnienia właściwych warunków przechowywania najróżniejszych przedmiotów – jest to związane z tym, że ich konstrukcja znacznie ogranicza skraplanie wody w ich wnętrzu, co przyczynia się do panującej w nich suchości. 

Garaże tynkowane – produkcja Śląskie z Piotrem!

Garaże tynkowane – produkcją tych konstrukcji w regionie Śląskie specjalizuje się Piotr – garaże obok domu. Specjalistyczne zaplecze techniczne oraz wysoka jakość oferowanych przez firmę Piotr garaży tynkowanych przyczynia się do tego, że jest ona w czołówce śląskich producentów tych konstrukcji. Produkcja w regionie Śląskie – garaże tynkowane to specjalność Piotra, którego realizacje gwarantują nie tylko stabilność i odporność na wiele czynników zewnętrznych, ale są również funkcjonalne. Wykonywane we właściwie dowolnych wymiarach, zgodnie z dokładnym projektem a także możliwość wyposażenia ich w wiele akcesoriów sprawia, że blaszane garaże tynkowane tego producenta są niezawodne i dostosowane do potrzeb swoich użytkowników. Sprawdź ofertę Piotr – garaże obok domu na stronie https://piotr.com.pl/ i zdecyduj się na usługi rzetelnego i znanego z terminowych realizacji producenta garaży tynkowanych.