SALUS Controls to niekwestionowany lider w dziedzinie dostarczania nowoczesnych rozwiązań z zakresu inteligentnej automatyki budynkowej. Firma działa nieprzerwanie od roku 1974, od samego początku stawiając na tworzenie produktów w oparciu o innowacyjne technologie. Przez wszystkie lata działalności SALUS Controls zdobywała uznanie coraz szerszej grupy partnerów, stając się wreszcie jednym z najbardziej zaufanych dostawców domowej automatyki sterującej na świecie.

Firma działa obecnie na rynku międzynarodowym, zaopatrując klientów komercyjnych, przemysłowych i konsumenckich od Azji po Europę i Amerykę Południową. Domeną osób tworzących zespół SALUS Controls jest stałe śledzenie nowinek technologicznych w zakresie korzystania z energii cieplnej i odnawialnej oraz bieżące reagowanie na zmieniające się potrzeby rynkowe. Najwyższa jakość produktów SALUS jest potwierdzana kolejnymi certyfikatami. Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli urządzeń z zakresu automatyki domowej marki SALUS Controls.

https://sterownikitech.pl/sklep,4,salus.html

Bezprzewodowy regulator tygodniowy 091FLRFV2

Termostat pokojowy to – mówiąc najprościej – urządzenie do kontrolowania temperatury w mieszkaniu. Zasada działania jest właściwie bardzo prosta: po wskazaniu mu określonych parametrów termostat będzie tak oddziaływał na system grzewczy, by w pomieszczeniach były utrzymywane pożądane warunki bez konieczności ingerencji ze strony domowników. W jaki sposób jest to możliwe? Termostat po prostu porównuje aktualną temperaturę w pomieszczeniu do zaprogramowanych wartości i na tej podstawie odpowiednio zarządza pracą systemu grzewczego. Jednym z modeli cieszących się ogromną popularnością wśród kupujących jest bezprzewodowy regulator tygodniowy 091FLRFV2 firmy SALUS. Choć na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, w rzeczywistości jest niezwykle przydatny w efektywnym gospodarowaniu energią. Urządzenie ma wiele praktycznych funkcji, pośród których szczególnie przydatny jest tryb pracy w harmonogramie tygodniowym. Sterownik może dostosować ciepłotę pomieszczeń zgodnie z planem dnia domowników, np. obniżać temperaturę w nocy czy – w okresie zimowym – podnosić ją chwilę przed ich powrotem z pracy lub szkoły. Urządzenie działa bezprzewodowo, dzięki czemu możemy zamontować je bez konieczności kucia ścian i bez problemu przenieść w inne miejsce. Model SALUS 091FLRFV2 wyposażony jest w 9 niezależnych trybów pracy (6 fabrycznych oraz 3 definiowane przez użytkownika).

Internetowy sterownik RT310i

Możliwości współczesnych urządzeń sterujących są naprawdę imponujące. Nie tak dawno nikt by nawet nie pomyślał o zarządzaniu domowymi instalacjami z poziomu telefonu czy komputera. Jednak dziś nie tylko jest to możliwe, lecz powoli staje się już codziennością. Sterownik bezprzewodowy RT310i firmy SALUS można swobodnie obsługiwać przez smartfon lub tablet – wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację i mieć dostęp do Internetu. Regulator może współpracować z kotłem gazowym lub elektrycznym, a instalacją możemy sterować zdalnie z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu możemy mieć wgląd do tego, co dzieje się w domu nawet podczas pobytu na delegacji czy w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Łącząc się online możemy zmienić nastaw temperatury w różnych trybach (dziennym, tygodniowym, itd.). Aplikacja do sterowania jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS.

Sterownik do ogrzewania podłogowego Quantum SQ610RF

Ogrzewanie podłogowe jest w Polsce bardzo popularne. Nie tylko dlatego, że zapewnia większy komfort cieplny dzięki korzystniejszemu rozkładowi temperatur, lecz także w związku z realną oszczędnością energii na poziomie około 12 – 15% rocznie (w porównaniu do tradycyjnego systemu grzejnikowego). Wielofunkcyjny regulator Quantum SQ610RF firmy SALUS to bardzo nowoczesne, a zarazem proste w obsłudze urządzenie do zarządzania pracą ogrzewania podłogowego. Sterownik może komunikować się bezprzewodowo z innymi elementami systemu SALUS Smart Home. Dzięki możliwości współpracy z Google Home oraz Amazon ALEXA regulator można obsługiwać za pomocą komend głosowych. Urządzenie nie tylko zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania, lecz także świetnie się prezentuje – nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że wpasuje się w każdy styl dekoracyjny.