Planujesz remont łazienki w najbliższym czasie? Z pewnością czeka na Ciebie wiele trudnych decyzji do podjęcia. Kolor ścian czy dobór armatury łazienkowej to tylko część wyzwań. Od czego warto zacząć planowanie prac remontowych? Od wyboru płytek! Sprawdź, jakie możliwości masz w tym zakresie!

Płytki markowe czy no name – na jakie się zdecydować?

Z jednej strony może wydawać się wielu osobom, że wybór markowych produktów, to większe koszty. Wciąż w społeczeństwie jest żywe przekonanie, że płaci się wówczas jedynie za rozpoznawalność producenta. Nie do końca jest to prawda. Znana marka będzie dbała o wysoką jakość produktów – nie może sobie bowiem pozwolić na żadną wpadkę w tym zakresie.

Płytki Paradyż czy Cerrad to dobra jakość w stosunkowo przystępnej cenie. Co ważne, decydując się na znanych producentów płytek łazienkowych, zyskasz gwarancję nie tylko doskonałej jakości, lecz także ciekawego i niepowtarzalnego designu, co pomoże Ci stworzyć wyjątkowy klimat w Twojej łazience. Szeroką ofertę ciekawych produktów ma między innymi internetowy sklep z płytkami Twojelazienki.pl.

Na jaką markę płytek łazienkowych warto się zdecydować?

Tę decyzję już każdy musi podjąć samodzielnie. Podpowiadamy jednak na jakie aspekty możesz zwrócić uwagę przy dokonywaniu wyboru. Producenci płytek łazienkowych prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, które mają przyczynić się do tego, że ich oferta będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Przy wyborze płytek łazienkowych konkretnego producenta zwróć uwagę między innymi na ich:

  • design,
  • cenę,
  • wytrzymałość,
  • wielkość,
  • dostępność.

Sprawdziliśmy ofertę kilku sklepów internetowych z płytkami łazienkowymi. Szeroki wybór produktów różnych producentów dostępny jest między innymi na stronie https://www.twojelazienki.pl/.

Zanim zamówisz płytki do swojej łazienki, zorientuj się, czy konkretny produkt jest dostępny od ręki w takiej ilości, w jakiej potrzebujesz. W niektórych przypadkach, zwłaszcza płytek z wyższej półki cenowej, może okazać się, że produkty o konkretnym wzornictwie wykonywane są na indywidualne zamówienie i trzeba będzie na dostawę poczekać nawet kilka tygodni.